Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Ataşehir korsan taksi, İstanbul’un Ataşehir semtinde hizmet veren ve Ataşehir ‘de oturan müşterilerimize ulaşım ihtiyacını karşılamak için özenle hizmet vermek için kuruduğumuz bir firmadır. Ataşehir korsan taksi firmamız sayesinde Ataşehir ’de ulaşımla ilgili herhangi bir sorun yaşanmamasını hedefleyen firmamız güçlü kadrosu ve verdiği hizmetle bu hizmeti layığı ile yapmaktadır.

Ataşehir Korsan Taksi Hizmetinin Sunmuş Olduğu Avantajlar Nelerdir?

Korsan taksi hizmetini sağladığımız müşterilerimize sunmuş olduğumuz avantajlar bulunmaktadır. Bu avantajlar verilen ulaşım hizmetinin içindeki müşterilere sağlamış olduğumuz kolaylık ve ayrılacaklardır. Korsan taksi firmamız imkânı avantajlarının en önemlisi müşterilerin zamanından tasarruf etmelerini sağlamaktır.

Ataşehir Güvenilir Korsan Taksi

Korsan taksi denilince çoğu zaman ilk kez kullanacak kişilerde güvenli bir hizmet olduğu düşünülmüyor, fakat tüm çalışanlarımız da firmamız da güvenirlik açısından önde gelen bir ulaşım firması olmamızı tescilliyor. Bu güveni ve firma olarak kalitemizi arttırmak için müşterilerin dilek ve ihtiyaçlarına daha duyarlı olarak güvenilir ve konforlu hizmet vermekteyiz.

Ataşehir 7 Gün 24 Saat Korsan Taksi

Ataşehir korsan taksi sayesinde sizlerin ulaşımınızı en hızlı şekilde çözmekteyiz. Ataşehir korsan taksi hizmetinin sunmuş olduğumuz avantajlar bununla sınırlı değildir. Aynı zamanda korsan taksi hizmetimiz günün her günü ve 24 saati boyunca hizmet vermektedir.

Ataşehir Uygun ve Ucuz Korsan Taksi

Ataşehir Korsan Taksi Fiyatları ( Ücretleri )

Firmamız ulaşımda aynı zamanda hızlı olduğu kadar konforu da önemseyen bir firmadır. Konfor ulaşım için önemli bir detaydır.Aynı zamanda firmamız verdiği bu ulaşım hizmetini aynı zamanda hesaplı kılmaktadır.

✅Ataşehir – Sultanbeyli Arası 13 KM – 140TL
✅Ataşehir – Şile Arası 66 KM – 500TL
✅Ataşehir – Beşiktaş Arası 15 KM – 170TL
✅Ataşehir – Çatalca Arası 78 KM – 500TL
✅Ataşehir – İstanbul Havalimanı Arası 54 KM – 450TL
✅Ataşehir – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 27 KM – 250TL
✅Ataşehir – Tekirdağ Merkez Arası 164 KM -1000TL
✅Ataşehir – Beylikdüzü Arası 52 KM – 350TL
✅Ataşehir – Esenyurt Arası 48 KM – 350TL
✅Ataşehir – Esenler Arası 30 KM – 230TL
Ataşehir Korsan Taksi İletişim ( Telefon ) Numarası

Bu hizmetten faydalanabilmeniz için ise yapmanız gereken tek şey firmamızın iletişim numaralarımızdan firmamıza ulaşarak korsan taksi hizmeti almak istediğinizi ve bulunmuş olduğunuz konumu bineceğiniz yeri belirttikten sonra dakikalar içerisinde ayağınıza gelmemiz için yeterlidir.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA