Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Bayrampaşa Korsan Taksi Güzel Taksi Bayrampaşa bölgesinde ulaşım noktasında en çok tercih edilen taksi işletmesidir. gün içerisinde istediğiniz her an, gideceğiniz yere sizi yetiştirmek için her daim hazırdır.

Bayrampaşa Korsan Taksi Ücret

İster kısa mesafe ister uzun, siz nereye gitmek isterseniz aynı nitelikte hizmet vereceğimiz konusunda içinizin rahat olmasını istiyoruz. a dan z ye her şeye zam gelmesine rağmen işletmemiz sizler için her zaman sabit ve ucuz fiyatlardan işlem görmeye çalışmaktadır. Ulaşmak istediğiniz yerlere cebinizi yormayacak ücretlerle ulaşmanız için korsan taksi Bayrampaşa sizlerle

✅Bayrampaşa – Sultanbeyli Arası 47 KM – 300TL
✅Bayrampaşa – Şile Arası 81 KM – 600TL
✅Bayrampaşa – Beşiktaş Arası 13 KM – 140TL
✅Bayrampaşa – Çatalca Arası 49 KM – 300TL
✅Bayrampaşa – İstanbul Havalimanı Arası 44 KM – 300TL
✅Bayrampaşa – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 58 KM – 400TL
✅Bayrampaşa – Tekirdağ Merkez Arası 136 KM -800TL
✅Bayrampaşa – Beylikdüzü Arası 34 KM – 200TL
✅Bayrampaşa – Esenyurt Arası 25 KM – 180TL
✅Bayrampaşa – Halkalı Arası 15 KM – 140TL

Bayrampaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. Kuzeyde Gaziosmanpaşa, doğuda Eyüpsultan, güneyde Zeytinburnu, batıda Esenler ile çevrilidir. 1970 yılında İstanbul nüfusunun %4,11’ini oluşturan Bayrampaşa, 2000 yılında %2,44’lük bir paya sahiptir.

Bayrampaşa, cadde ve sokakları ile oldukça planlı bir şehir görünümündedir. Semt merkezi Orta, Vatan ve Yenidoğan Mahallelerini içine almaktadır. Diğer mahalleleri: Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmetpaşa, Kartaltepe, Kocatepe, Terazidere, Yıldırım ve Muratpaşa’dır.

Etiketler : bayrampaşa korsan taksi, korsan taksi bayrampaşa, bayrampaşa korsan taksi lüks bayrampaşa korsan taksi vip bayrampaşa korsan taksi lüx bayrampaşa korsan taksi durağı bayrampaşa korsan taksi ucuz bayrampaşa korsan taksi uygun bayrampaşa korsan taksi yakın bayrampaşa korsan taksi en yakın bayrampaşa korsan taksi iletişim bayrampaşa korsan taksi telefon bayrampaşa korsan taksi numarası bayrampaşa korsan taksi fiyat bayrampaşa korsan taksi ücret bayrampaşa korsan taksi araç bayrampaşa korsan taksi iste bayrampaşa korsan taksi 7/24

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA