Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Büyükçekmece Korsan Taksi, Büyükçekmece ilçesinin bütün mahallelerine ve İstanbul’un her yerine kaliteli hizmet veren Büçükçekmece korsan taksi, şehirlerarası yolculuklarda yolcularını yalnız bırakmıyor. Haftanın yedi günü ve günün her saatinde ulaşılabilen korsan taksi hizmetlerimiz belirli fiyat uygulaması kapsamında ücretlendirilir. Sabiha Gökçen Havalimanı ve İstanbul Havalimanı transferleri yine aynı zamanda şehir içi ve şehirlerarası yolculuk hizmeti de çözüm odaklı ve her bütçeye uygun fiyat modeli ile sunuluyor. Geniş araç filosu ile hizmet verdiği Büyükçekmece korsan taksi hizmetleri arasında yeni model araçlarımız yüksek konforlu olmasıyla yolcularımızın bizleri tercih etme sebepleri arasında yer alıyor. Alanında uzman şoförlerin tamamı güvenilir olmasıyla birlikte saygılı ve kibar insanlardan oluşmaktadır.

Büyükçekmece Korsan Taksi Hizmeti

Üst seviyede müşteri memnuniyetini kazanması esas olarak gören şoförlerimiz, navigasyon sistemi kullanarak yolcuları, yolu uzatmadan en kısa ve en uygun yolu tercih ederek varış noktasına ulaştırıyor. İstanbul’un yoğun trafiğinde tüm alternatif güzergahları kullanabilecek tecrübede ve uzmanlığa sahip olan şoförler, yolcularımıza hızlı ulaşım imkanını sunuyor. Uzun zamandır sektörde bulunan firmamızın gelişimini ve verdiği hizmetlerle büyümesini devam ettiren firma yüksek kalitede hizmet sağlayarak herkese en uygun çözümler üretmeyi sürdürür. Güler yüzlü ve saygılı şoförlerimiz ile konforlu ve rahat yolculuk sunan Büyükçekmece korsan taksi firmamız sahip olduğu geni araç filosu ile profesyonel hizmet politikasıyla sorunsuz ve kaliteli bir yolculuk deneyimi sağlıyor.

Büyükçekmece Korsan Taksi Bazı Bölge Fiyat Listesi

✅Büyükçekmece – Acıbamde Arası 58 KM – 330TL
✅Büyükçekmece – Ataşehir Arası 60 KM – 350TL
✅Büyükçekmece – Beşiktaş Arası 45 KM – 250 TL
✅Büyükçekmece – Çatalca Arası 20 KM – 150 TL
✅Büyükçekmece – İstanbul Havalimanı Arası 52 KM – 350 TL
✅Büyükçekmece – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 85 KM – 550TL
✅Büyükçekmece – Tekirdağ Merkez Arası 100 KM – 500TL
✅Büyükçekmece – Esenyurt Arası 15 KM – 100TL
✅Büyükçekmece – Sariyer Arası 56 KM – 300TL
✅Büyükçekmece – Yenibosna Arası 30 KM – 150TL

 

Büyükçekmece Korsan Taksi Telefon Numaraları

 

Büyükçekmece korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Veyahut Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde Korsan Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

  • Öncelikle yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
  • Yada buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden beylikdüzü taksi talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Müşteri ve firmamız arasında güven ve kalite duygusu ile her yolculukta mutlu yolculara sahip olmanın gururunu yaşayan firmamız yolcuların memnun olmasını ve güvenli yolculuk yapmaları için gereken tüm şartları yerine getiriyor. Büyükçekmece korsan taksi ile şehir içi yolcukları çok daha ekonomik ve çok daha konforlu bir halde sunuluyor. Taksicilik hizmetleri kapsamında İstanbul’u yakından tanıyan, İstanbul’un yoğun trafiğinde oldukça deneyimi bulunan şoförlerin en iyi güzergahları tercih etmeleriyle kısa zaman içerisinde ulaşım imkanı yolcular için sağlanıyor. Firmamız, her yolcumuz için güvenli ve yüksek konforlu seyahat etme şansını tanımaktadır. Şeffaf fiyatlandırma modeli ile, üst seviye memnuniyet, tüm yolcularımıza dürüst ve ilkeli davranan ulaşılması gereken yere en kısa zamanda ve en uygun olan güzergah tercih edilerek ulaşır.

büyükçekmece korsan taksi

Ulaşımda kullanılması planlanan kestirme yollarda ya da uygun güzergahların kapalı olması veya İstanbul trafiğinin yoğun olması gibi durumlarda en uygun alternatif yollar üzerinden ulaşım sağlanır. Büyükçekmece korsan taksi, faaliyetleri ile hem şehir içinde hem de şehirlerarası yolculuklarda taksi kullanımını isteyen tüm yolculara en uygun fiyat üzerinden yolculuk etme imkanı verilir. Oluşturulan abonelik sistemi ile uzun zamanlı yolculara yönelik ayrıcalıklı hizmet modeli de yolcularımıza uygulanır. Deneyimli ve uzman şoförler kontrolünde verilen hizmet anlayışı direkt şehir içi ulaşımı çok daha güvenli bir hale gelmesini sağlar. Büyükçekmece ve İstanbul’u çok iyi bilen ancak gereken durumlarda navigasyon kullanan, alternatif ulaşım güzergahlarını tespit ederek yolcularımızdan yüksek memnuniyet hedefine ulaşmaya çalışır.

Büyükçekmece Korsan Taksi Konforlu

Büyükçekmece korsan taksi hizmetlerimizde yolcuların kandırılması, gereksiz şekilde yol uzatılması, kısa mesafe için yolcu alınmaması gibi ortaya çıkan olumsuz durumlarla ilgili hiçbir sorun yaşanmaz. Tüm yolcularımıza şeffaf fiyat uygulaması gibi anlaşmalı fiyat uygulaması da sağlanır. Ayrıca abonelik sistemi de yolcu ve şoför arasındaki güveni arttırır.  Büyükçekmece korsan taksi firmamızın tercih edilmesinin en önemli faktörlerinden biri düzenli işleyen organize yapısıdır. İstanbullular güven içerisinde hiçbir endişe yaşanmadan abonelik işlemlerini gerçekleştirir.

İstanbul içi ve şehirlerarası ulaşım ihtiyacı bulunan kişiler korsan taksiyi tercih etmektedir. Büyükçekmece korsan taksi firmamızın tercih edilmesinin diğer önemli etkenlerinden biri de uygun fiyat modelinin uygulanmasıdır. Özel taksicilik hizmetleri bakımından en uygun fiyat politikası uygulayan firmamızın ulaşım ücretleri her bütçeye uygun olarak düzenlenmektedir. Sunduğu avantajlar ile tüm dikkatleri üzerine çeken firmamız yoğun talebi karşılamaya yönelik bir alt yapısı bulunuyor. Birçok kişinin yaşadığı güvensiz durumlar, yanıltmaya yönelik hareketler, usulsüzlükler, gereksiz yol uzatmalar, kısa mesafe yolcu almama gibi çeşitli davranışlar Büyükçekmece korsan taksi hizmetleri tarafından tamamen ortadan kaldırılmış durumdadır. Şehir içi ulaşım gereksiniminde iletişim numaramız ve internet sitemizde bulunan iletişim adresinden hizmet talep ederek en kısa süre içerisinde ulaşım sorununuz çözüme kavuşur. Büyükçekmece şehir merkezinde belirli yerlerde bulundurulan araçlarımız ile yolcuların uzun süre araç beklemesi söz konusu dahi değildir.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA