Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Esenler Korsan Taksi, İstanbul’un en çok tercih edilen taksi hizmetlerini sağlayan firmalarından biri olan Esenler korsan taksi olarak, İstanbul’un ulaşım konusunda yaşadığı sorunlar için birçok konuda yolcularımıza çözüm üretiyor ve kaliteli ulaşım hizmeti anlayışı ile faaliyetlerimizi sürdürüyoruz. İstanbul’un tamamında olduğu gibi hizmetlerimizi Esenler bölgesinde de sunmaktayız. Esenler korsan taksi hizmetlerimiz dahilinde konforlu ve güvenli yolculuğun etkili bir tercihi olarak hizmetlerimizi haftanın her günü ve günün her saatinde kesintisiz olarak sunuyoruz.

Esenler Korsan Taksi Güvenli Ulaşım

İstanbul gibi yoğun nüfuslu ve büyük bir şehirde taksi, birçok durumda gerekli ulaşım araçlarından biridir. Her geçen sene artan nüfusu ile taksicilik hizmetleri daha fazla kişinin ihtiyaç duyması haline gelmiştir. Biz de gelişen şehirde artan bu ihtiyacın farkında olarak yolcularımıza uygun ücretler kapsamında ulaşım hizmetlerimizi sunuyoruz. Ayrıca yolculuk hizmetlerimiz kapsamında bünyemizde çalışan şoför arkadaşlarımız, alanında profesyonel ve tecrübeli kişilerdir. Bundan dolayı hızlı bir şekilde yolcularımız gidecekleri yere götürülür.

Esenler Korsan taksi ücretleri konusunda endişelenmenize asla gerek yok çünkü korsan taksi ücretlerimiz gayet uygundur. Belirli bir fiyat tarifemiz bulunmaktadır. Web sitemizde o tarife listesini görebilirsiniz. Zaten km başına ücret aldığımız için de aracımıza biner binmez kaç para ödeyeceğinizi de öğrenebilirsiniz. dilerseiz telefonda da bilgi alabilirsiniz.

✅Esenler – Maltepe Arası 40 KM – 270TL
✅Esenler – Ataşehir Arası 30 KM – 230TL
✅Esenler – Beşiktaş Arası 16 KM – 160TL
✅Esenler – Çatalca Arası 46 KM – 300TL
✅Esenler – İstanbul Havalimanı Arası 40 KM – 330TL
✅Esenler – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 55 KM – 400TL
✅Esenler – Tekirdağ Merkez Arası 137 KM-850TL
✅Esenler – Esenyurt Arası 23 KM – 170TL
✅Esenler – Arnavutköy Arası 24 KM – 180TL
✅Esenler – Fatih Arası 10 KM – 120TL

Esenler’de sunduğumuz hizmet, İstanbul’un her yerinde aynı şekilde geçerli olarak sunulur. Yolcularımız, Esenler korsan taksi hizmetimiz kapsamında gitmek istedikleri yere kısa süre içinde ulaşabilir. Bunun için herhangi bir yakın mesafe olmasının bizim için bir önemi bulunmamaktadır. Firma olarak, uzak mesafeler için sunmuş olduğumuz kaliteli ulaşım hizmetini yakın mesafeli yolculuklar için de aynı şekilde yolcularımıza vermekteyiz. Yolcularımız, gönül rahatlığıyla bizlere ulaşarak bulundukları yerden gitmek istedikleri yeri iletebilir.

Esenler Korsan Taksi Durağı

Esenler bölgesinin yaşayan ya da bu bölgede bir yere gelmek isteyen yolcularımız bizleri istedikleri an arayabilir ve ulaşım hizmetlerimizden yararlanabilir. İstanbul’un her yerinde bulunan yolcularımızın mağduriyet yaşamadan gitmek istedikleri yere en kısa zamanda ulaşmasını sağlarız. Ayrıca yolcularımızın gitmek istedikleri noktalar için gereğinden fazla ücret ödemesine de gerek yok. Firma olarak, daima müşterilerimizin bütçesine uygun fiyatlandırma modelini sunmaktayız.

Esenler korsan taksi firması olarak ulaşım alanında gerekli olan kaliteyi tüm yolculuklarımızda yerine getirmekteyiz. Bunun için öncelik olarak müşterilerimizin güvenliğini ve konforunu sağlarız. Araçlarımızın bakımları düzenli zaman aralıklarında yapılmasıyla yolcularımız, araç içerisinde seyir halindeyken herhangi bir sorun yaşamaz. Gitmeleri gereken yere, araçlarımızda bir arızalanma yaşamadan ve yolda kalma gibi durumlar olmadan hızlı bir şekilde ulaşırlar.

Esenler Korsan Taksi Telefon Numaraları

Esenler korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Veyahut Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde Korsan Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

  • Öncelikle yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
  • Yada buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden beylikdüzü taksi talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Bir diğer husus ise bünyemizde çalışan şoför arkadaşlarımızın oldukça güvenilir olmalarıdır. Firma olarak, şoförlerimizin firmamızda işe başlamadan önce gereken eğitimleri almasına olanak sağlıyoruz. Eğitimler esnasında şoför arkadaşlarımız, İstanbul’da bulunan bütün kestirme ve alternatif yolları öğrenir. Böylelikle yolcularımız, trafik yoğun olsa dahi farklı yollar üzerinden hızlı bir şekilde gitmeleri gereken yere ulaşır. Yolculuk sırasında, şoförlerimiz siz değerli yolcularımıza oldukça kibar ve saygılı davranır.

Kaliteli taksi olanaklarımızdan bir diğeri ise fiyat uygulamamızdır. İstanbul gibi yoğun nüfuslu bir şehirde ulaşım bazen oldukça pahalı olabiliyor. Taksi firmamız, bu durumun önüne geçerek gerekli ve her bütçeye uygun olan fiyatlandırmayı sizlere sunar. Yolcularımız, gereğinden fazla ücret ödemeden gitmeleri gereken yere ulaşır. Kaliteli ve konforlu ulaşımı her zaman uygun fiyatlandırma politikamız ile yolcularımıza sunuyoruz

Tuzla korsan taksi firmamız ile iletişime geçmek için iki seçenek bulunuyor. Bunlardan birisi Whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçmektir. Yolcularımız, internet sayfamızda bulunan Whatsapp butonu ile direkt olarak firmamızla iletişime geçebilir. Gerekli bilgileri tarafımıza iletmenizle birlikte ücret anlaşması sağlanır ve istediğiniz zamana göre size en yakın şoför arkadaşımız yolculuğun en kısa sürede başlaması için yönlendirilir.

esenler korsan taksi

Diğer bir seçenek ise telefon numaramız üzerinden bizimle iletişime geçmenizdir. Yine internet sayfamızda yer alan telefon numarasından bizi aramanız yeterli olacaktır. İstediğiniz zaman bizi arayıp, araç talebinde bulunabilirsiniz. İletişim esnasında yolcu nerede olduğuna dair bilgiyi iletmesiyle birlikte gidilecek mesafe için ödemeniz gereken ücret belirlenir. Ardından aracımız direkt bulunduğunuz yere yola çıkar. Yolcumuzu alarak gitmeniz gereken bölgeye doğru en uygun güzergah üzerinden yolculuk başlar.

Okula, işe ya da bir toplantıya geç kalma gibi durumlar birçok kişinin başına gelebilir. Böyle durumlarda karşı karşıya kalmanızda iletişim kurmanızla birlikte aciliyeti belirttiğiniz durumda, adresinize en yakın ve uygun aracımız direkt olarak bulunduğunuz bölgeye hareket eder ve böylelikle ulaşmanız gereken yere zamanında gitmeniz sağlanır. Gidilecek mesafelere göre ödemeniz gereken ücreti sayfamızdan öğrenebilirsiniz.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA