Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Esenyurt korsan taksi hizmetinin bir parçası olarak gideceğiniz yere en kısa, en güvenli ve en konforlu şekilde ulaşımınız gerçekleştiriliyor. Üstelik bu hizmet, oldukça uygun fiyatlarla sizlere sunulmakta olduğu için yüksek ücret ödemekten kurtulmuş olursunuz. Korsan taksileri mevcut adresinizden rahatlıkla çağırabilir, kısa veya uzun mesafeleri kat edebilirsiniz. Gidilecek yerin uzak olması dahi kesinlikle bir problem değildir.

Esenyurt Korsan Taksi Fiyat Listesi

✅Esenyurt fiyat listemiz en kısa sürede sayfamıza eklenecektir. Bu süreçte bizleri telefon veya Whatsapp hattımız üzerinden arayarak detaylı bilgi ve fiyat bilgisine ulaşabilirsiniz. ✅Esenyurt Korsan taksi hizmet sektörüne sunmuş olduğumuz kaliteli ve güvenli hizmetten onur duyarız.

✅ Esenyurt – Acıbadem Arası48 KM – 350₺
✅ Esenyurt – Ataşehir Arası52 KM – 370₺
✅ Esenyurt – Beşiktaş Arası39 KM – 250₺
✅ Esenyurt – Çatalca Arası27 KM – 200₺
✅ Esenyurt – Şişli Arası38 KM – 250₺
✅ Esenyurt – Taksim Arası36 KM – 250₺
✅ Esenyurt – Yenibosna Arası22 KM – 150₺
✅ Esenyurt – İstanbul Havalimanı Arası45 KM – 350₺
✅ Esenyurt – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası75 KM – 600₺
✅ Esenyurt – Tekirdağ Merkez Arası107 KM – 650₺

Esenyurt Korsan Taksi Fiyat tablomuz tahmini olarak sizler için oluşturuldu. Hareket konum ve bulunmuş olduğunuz il ve ilçeye  göre değişiklik gösterebilir.

Esenyurt Korsan Taksi KM Ücretleri

Esenyurt Korsan Taksi KM Fiyatı benzin ve günümüzün şartları ile maliyet fiyatlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Son güncel olarak Esenyurt Korsan Taksi KM Fiyatımız: 6 TL’dir.

Korsan Taksi Hizmeti Nedir?

Taksi sektöründe bir ilke imza atan ve yeni bir hizmet anlayışıyla ortaya çıkmış olan korsan taksiler sizlerin bir noktadan diğer noktaya ulaşımını en hızlı, en güvenilir ve en konforlu şekilde gerçekleştirmektedir. Uygun fiyat seçenekleri ile yararlanabilme imkânınız bulunan korsan taksiler adeta yol arkadaşınız olacaktır.

Her zaman ulaşılabilir korsan taksi hizmeti her zaman en yakın taksidir ve sizi istediğiniz adrese en kısa sürede zamanında ulaştırma konusunda üstündür. Hizmetlerimiz en uygun fiyatlı ve sabit bir fiyatla güvenli bir şekilde teslim edilir. En yüksek kalitede hizmet sunan sürücülerimiz, birçok taksinin sizi hedefinize ulaştırmak için yaptığı gibi, zor kazanılan sürüş saatleri dışında herhangi bir para almazlar. Korsan taksi konsepti sizi yanıltmasın, taksi hizmeti her zaman güvenilir ve hızlı bir biçimde mevcuttur.

Korsan adının sizi aldatmasına izin vermeyin. Genel olarak; Korsan Taksi yasal olarak çalışmakta olan ve en ideal hizmeti en hızlı ve konforlu bir şekilde sağlayan bir uygulama yaklaşımıdır. Her aradığınızda, sizi düşündüğünüzden daha erken alır. Ayrıca 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir hizmet sunar. Piyasadaki en uygun ücretsiz tarifelerle sizi dilediğiniz noktaya en kısa şekilde götürür. Hızlı Esenyurt korsan taksi ile hiçbir işiniz hiçbir şekilde aksamaz ve sizlere zamandan büyük bir tasarruf sağlanır. Deneyimli şoförlerin tüm noktalara en detaylı şekilde hâkim olması gideceğiniz noktaya en kısa yoldan ulaşabilmeniz açısından son derece önemlidir.

Esenyurt Korsan Taksi İle Güvenli Yolculuk İmkanı

Nerede olursanız olun, en kısa sürede bir taksi sizlere gönderilecektir. Günümüz yoğun hayatında pek çok insan doğal olarak daha konforlu, daha güvenilir ve çok daha uygun fiyatlı taksiler istiyor. Bunun en iyi örneği, her zaman orada olan korsan taksilerdir. Bu taksiler her daim güvenli yolculuklar gerçekleştirebilmeniz noktasında sizlere hizmet etmektedirler.

Hizmeti yanlış anlama, adresi bulamama, gereksiz yol uzantıları, yüksek meblağlar talep eden korsan taksi yaklaşımları gibi olumsuzluklar sizler ile karşı karşıya bırakılmaz. Korsan taksi hizmetinin temel amacı, insanların gidecekleri yere konforlu, sessiz ve büyük bir maliyetle kendilerini güvende hissetmelerine yardımcı olmaktır.

Her daim kaliteli bir hizmet anlayışı sürdürmekte olan korsan taksiler sizlere son derece nazik ve kibar bir yaklaşım sergiler. Tüm şoförler güler yüz ile birlikte her konuda sizlere yardımcı olmaktan onur duyarlar. Bulunduğunuz bölgenin tüm detaylarına hâkim bir konumda olan deneyimli şoförler gideceğiniz yere bu sayede sizi çok daha kısa süreler içerisinde ulaştırır. Bu kapsamda; modern, kaliteli araçların tamamı klimalı ve son derece konforludur. Sevdikleriniz ve sizler gönül rahatlığıyla taksi hizmetleri ve korsan taksi konusunda güven duyabilirsiniz. Kaliteli hizmet anlayışı hedefine ulaşarak hizmet ağı sürekli gelişmekte ve genişletilmektedir. Güvenli, konforlu ve ucuz seyahat etmek istiyorsanız her zaman güvenilir korsan taksi kullanın.

 

esenyurt korsan taksi

 

 

Korsan Taksinin Avantajları

Her zaman en kısa sürede bir korsan taksi bulabilirsiniz. Bunu önermemizin temel nedeni, sizi bulunduğunuz yere en yakın ve en müsait araçlara yönlendirmektir. Ayrıca, şehrin hemen her yerindeki duraklar ve çok sayıda araç ile her zaman kapınızın önünde olan araçlar büyük bir zaman tasarrufu sunar. En yakın korsan taksinin nerede olduğunu düşünmeden arayabilirsiniz. Bir sonraki korsan taksinizin kısa sürede ulaşması kolayca sağlanır. Müşteriler, güler yüzlü korsan taksi hizmetlerinden her daim memnun kalırlar. Deneyimli şoförler ve kaliteli araç filosu ile Esenyurt korsan taksi sizlerin tüm beklentilerinin daha fazlasını karşılar.

Evcil hayvanları ile takside güvenli yolculuk gerçekleştirmek isteyenler genellikle bu noktada olumsuz yanıtlar ile karşı karşıya kalırlar. Bunun nedeni ise sürücülerin araç içerisinde evcil hayvan istemiyor oluşudur. Ancak Esenyurt korsan taksi bu noktada da sizlere büyük bir avantaj sunar. Taksilerin içerisinde evcil hayvanlarla rahat ve güvenli bir şekilde seyahat edebilirsiniz. Deneyimli bir sürücü sizi ve evcil hayvanınızı gideceğiniz yere götürecektir. Sizlere sunulmakta olan sınırsız taksi hizmeti sayesinde tüm evcil hayvanlarınızı kolaylıkla yanınızda getirebilirsiniz. Aynı zamanda, bir evcil hayvan teslim alma ve teslim noktasına sahip olmak, evcil hayvanınızı bize bırakma konusunda size gönül rahatlığı sağlar.

Her zaman tüm duraklarda bulunan tüm araçlar titiz bir şekilde temizlenir ve hijyen kurallarına dikkat edilir. Yolculuğunuzda herhangi bir sıkıntı durumu ile karşı karşıya kalmamanız için bakımlı bir araçta size konforlu bir sürüş sağlamaktan her zaman mutluluk duyulur. Klimalı bir araçta sıcaklığın sizi bunaltmasına izin verilmez. Yılın herhangi bir zamanında seyahatinizin keyfini güvenle çıkarmanızı sağlar. Size her zaman rahat ve keyifli bir yolculuk sunan korsan taksiler; korsan taksi tercih edilir mi noktasında ön plana çıkar ve gönül rahatlığı ile tercih edilebilir. Ayrıca, tüm araçlarda tüm enfeksiyon kontrol önlemleri yerindedir.

Korsan Taksiye Nasıl Ulaşılır?

Korsan taksi çağırmak isteyen herkes 7 gün 24 saat her zaman esenyurt korsan taksi ve korsan taksi uygulaması seçenekleri üzerinden iletişime geçebilir. Korsan taksi hizmetinden yararlanmak isteyen herkes, talep etmesi durumunda iletişim numarası ile iletişime geçme hakkına sahiptir. Nerede olursanız olun, seçtiğiniz aracın mümkün olan en kısa sürede hedefinize ulaşmasını sağlamak için eksiksiz bir hizmet verilmektedir. Bize 7/24 iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz. İletişim alanında personelimiz size yardımcı olmak ve dilerseniz korsan taksi aracına yönlendirmek için ellerinden geleni yapacaklardır. Hava koşulları gibi çeşitli faktörlerden bağımsız olarak kesintisiz hizmet ile her zaman güvenli bir yolculuk için korsan taksi arayabilirsiniz.

Korsan Taksi son model ve bakımlı araçlarla hizmet vermektedir. Tüm duraklardaki tüm araçlar bakımlı, temiz ve moderndir. Bakımlı araçlar tüm seyahat sıkıntılarını tamamı ile önler ve konforlu bir yolculuk vaat eder. Klimalı bir araba sizi sıcak tutar ve son teknoloji bir ısıtma sistemi soğuk aylarda sizi sıcak tutar. Bununla yılın herhangi bir zamanında güvenle seyahat edebilirsiniz.

Uygun Fiyatlar Sunan Korsan Taksi

Esenyurt korsan taksi, her daim uygun fiyatlar ve kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Bu nedenle de fiyatlar tüm müşterileri oldukça memnun edebilecek bir düzeydedir. Korsan taksi çevirerek yüksek bir bedel ödemeden güvenle seyahat edebilme fırsatına sahip olabilirsiniz. Toplu taşıma kullanmayan ve normal taksilere son derece yüksek fiyatlar ödemek istemeyen herkes korsan taksi hizmetlerinden yararlanabilir. Şirketimizin korsan taksi ücret tablosu çeşitli etkenlere bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.  Öncelikle nereye gidileceği bu konuyu belirleyen ana faktördür. Büyük bir araç çağırırsanız fiyat değişebilir. Ama genel olarak her zaman ucuza korsan taksi hizmetlerinden yararlanabilirsiniz. Korsan taksi fiyatları, güvenilirliği, konforu ve rahatlığı ile dilediğiniz noktaya ulaşımınızı kusursuz bir hale getirebilirsiniz.

Esenyurt Korsan Taksi Numarası

✅✅✅Esenyurt korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde Esenyurt Korsan Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

  • Öncelik olarak yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
  • Veya buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden esenyurt taksi talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA