Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Eyüpsultan Korsan Taksi

Güzel Taksi güvenilir ve üst düzey bir hizmet vermektedir. İşinde profesyonel ve çok nazik olan sürücüler, ulaşacağınız yere konforlu ve güven içinde varmanıza yardımcıdır. Rutin bakımları aksatılmayan son model araçlarla seyahat etmenize izin veren Güzel Taksi, konforlu bir yolculuk için her şeyi sağlar. Rahat ve temiz koltuklar, arkanıza yaslanıp varış noktasına kadar dinlenmenizi mümkün kılar. Güler yüzlü şoförlerimiz, eğitimli ve deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu sayede yolculuğunuzun güven, konfor ve memnuniyet içinde tamamlanması garantidir. Bununla birlikte şoförlerimiz, tüm trafik problemlerini, kapalı yolları ve güzergahları bilirler. Bu nedenle de gideceğiniz noktaya zaman kaybetmeden ulaşmanızı sağlarlar.

✅Eyüp – Sultanbeyli Arası 37 KM – 250TL
✅Eyüp  – Şile Arası 79 KM – 550TL
✅Eyüp  – Beşiktaş Arası 10 KM – 140TL
✅Eyüp  – Çatalca Arası 52 KM – 350TL
✅Eyüp  – İstanbul Havalimanı Arası 41 KM – 280TL
✅Eyüp  – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 48 KM – 400TL
✅Eyüp  – Tekirdağ Merkez Arası 136 KM -850TL
✅Eyüp  – Beylikdüzü Arası 32 KM – 200TL
✅Eyüp  – Esenyurt Arası 30 KM – 200TL
✅Eyüp  – Esenler Arası 10 KM – 120TL

 

Eyüpsultan Korsan Taksi Telefon Numarası

İstanbul’da ulaşımı hızlandıran ve kolaylaştıran Güzel taksi, özel fiyat tarifesiyle standart taksi fiyatlarından daha uygun seçenekler sunar. Eyüpsultan korsan taksi, İstanbul’da yenilikçi bir hareket başlatarak yolcularını uygun fiyata gidecekleri adrese ulaştırmaktadır. Lüks araçlar ve uygun fiyatlarla acil durumlarda da yanınızda olacak güvenli taksi firması, adresinize 20 dakikada gelecektir.

 

Eyüpsultan ya da eski adıyla Eyüp, İstanbul ilinin Avrupa yakasında yer alan bir ilçesi.

Eyüpsultan İlçesi yerleşme alanındaki mahalleler Eyüpsultan Merkez, Nişanca, Defterdar, Düğmeciler, İslambey, Rami Cuma, Topçular, Rami Yeni, Silahtarağa, Sakarya, Alibeyköy Merkez, Esentepe, Karadolap, Yeşilpınar, Akşemseddin, Çırçır, Güzeltepe ve Emniyettepe mahalleleridir.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA