Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Gaziosmanpaşa Korsan Taksi

Güzel Taksi olarak İstanbul’un bir çok yerinde bulunan araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize ulaşarak en kaliteli hizmeti sunmaya çalışıyoruz. İstanbul’un neresinde olursanız olun fiyatlarımız normal ticari taksiye göre çok çok uygundur.

Korsan taksi ihtiyacınız için 7 günün 24 saati bizimle iletişime geçebilirsiniz.Gaziosmanaşa korsan taksi olarak hızlı, kolay ve güvenilir seyahat edebilirsiniz.Bizleri İletişim numaralarımızdan hemen ulaşabilir, dilerseniz whatsapp üzerinden bize yazarak kolayca taksi çağırabilirsiniz.

✅Gaziosmanpaşa – Sultanbeyli Arası 38 KM – 280TL
✅Gaziosmanpaşa  – Şile Arası 83 KM – 550TL
✅Gaziosmanpaşa  – Beşiktaş Arası 12 KM – 140TL
✅Gaziosmanpaşa  – Çatalca Arası 50 KM – 350TL
✅Gaziosmanpaşa  – İstanbul Havalimanı Arası 42 KM – 300TL
✅Gaziosmanpaşa  – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 60 KM – 400TL
✅Gaziosmanpaşa  – Tekirdağ Merkez Arası 136 KM -850TL
✅Gaziosmanpaşa  – Beylikdüzü Arası 32 KM – 200TL
✅Gaziosmanpaşa  – Esenyurt Arası 30 KM – 180TL
✅Gaziosmanpaşa  – Esenler Arası 5 KM – 120TL

 

Gaziosmanpaşa, İstanbul’un bir ilçesidir. İstanbul’un geç dönem yerleşimlerinden olan ve daha önce Taşlıtarla ve Küçükköy mevkii olarak bilinen Gaziosmanpaşa, 1950’li yıllardan sonra gelişmiş, 1963 yılında da ilçe yapılmıştır. Gaziosmanpaşa’nın merkezine eskiden Taşlıtarla denirdi.

Gaziosmanpaşa ilçesi Merkez, Yenidoğan, Karlıtepe, Pazariçi, Yıldız Tabya, Sarıgöl, Bağlarbaşı, Şemsi Paşa, Yeni Mahalle, Hürriyet, Fevzi Çakmak, Kazım Karabekir, Barbaros Hayrettin Paşa, Karayolları, Mevlana ve Karadeniz mahallesi gaziosmanpaşada saydığımız tüm mahallelerde korsan taksi hizmeti sunmaktayız.

 

Etiketler : gaziosmanpaşa korsan taksi gop korsn taksi gazi korsan taksi gaziosmanpaşa korsan taksi telefon numaraları gaziosmanpaşa korsan taksi iletişim numarası gaziosmanpaşa korsan taksi 7/24 gaziosmanpaşa korsan taksi tel gaziosmanpaşa korsan taksi lüks gaziosmanpaşa korsan taksi lüx gaziosmanpaşa korsan taksi vip gaziosmanpaşa korsan taksi ara gaziosmanpaşa korsan taksi en ucuz gaziosmanpaşa korsan taksi en yakın gaziosmanpaşa korsan taksi fiyatları gaziosmanpaşa korsan taksi ücretleri gaziosmanpaşa korsan taksi araç gaziosmanpaşa korsan taksi durağı

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA