Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Ataköy korsan taksiAtaköy ve ilçelerinde en çok tercih edilen korsan taksilerin başında gelir. Korsan taksilerin son zamanlarda bu denli tercih edilmesinin en önemli nedeni, diğer taksilere nazaran çok daha uygun fiyatlı ve hızlı hizmet sunmasıdır. Korsan taksiler, yeni modelleri ve konforlu iç dizaynları ile en çok tercih edilen ulaşım araçlarıdır. Özel araç konforu arayanların tercihi de korsan taksiler olmaktadır. Ataköy taksi korsan, güvenilir araç filosu ile önerilen taksi işletmelerindendir.

7/24 hizmet veren taksiler, istendiği an ilgili yaşam alanına en hızlı şekilde ulaşım sağlarlar. Taksilerin bakımlarının sık aralıklarla yapılması da güvenli seyahat için önem taşıyan bir başka husustur. Sürücü ve yolcuların can güvenliği için periyodik bakımların aksatılmadan yapılması gerekir. Firmamız taksileri, araç bakımları ve sürüş güvenliği açısından da tercih edilen taksilerdir.

✅Ataköy – Acıbadem Arası 25 KM – 180TL
✅Ataköy – Ataşehir Arası 28 KM – 200TL
✅Ataköy – Beşiktaş Arası 20 KM – 120TL
✅Ataköy – Çatalca Arası 48 KM – 250TL
✅Ataköy – İstanbul Havalimanı Arası 47 KM – 300TL
✅Ataköy – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 63 KM – 400TL
✅Ataköy – Tekirdağ Merkez Arası 130 KM – 700TL
✅Ataköy – Beylikdüzü Arası 25 KM – 130TL
✅Ataköy – Esenyurt Arası 25 KM – 130TL
✅Ataköy – Arnavutköy Arası 32 KM – 180TL

Rahat Ulaşım İmkanı Sağlayan Taksiler

Ataköy korsan taksi iletişim, günün her saati irtibat kurulabilecek taksilerdir. Taksilerimizin hem hızlı hem de güvenli şekilde seyir halinde olabilmesi, araçların detaylı bakımlarının yapılması ile yakından ilgilidir. Araç zenginliğimiz sayesinde her arandığımızda mutlaka durakta bekleyen taksimiz bulunur. Taksilerimizin en zor hava koşullarında bile hizmet sunması söz konusudur. Hava koşullarının müsait olmadığı anlarda yolda taksi bulmak son derece zordur.

ataköy korsan taksi

Korsan taksilerimizde, her türlü hava koşullarına uygun önlem alınmıştır. Trafiğin sıkışık olduğu zamanlarda alternatif güzergahlar belirlenerek en hızlı şekilde ilgili yere ulaşım sağlanır. Ataköy ucuz taksi denildiği zaman da akla korsan taksilerimiz gelir. Taksimetre açılmadan, mesafeye göre belirlenmiş fiyat listemiz bulunur. Müşteriye önceden söylenen tarifelerimiz sayesinde araçlara binen müşterilerimiz için fiyatlar, sürpriz olmayacaktır. Uygun fiyatlı ulaşım imkânı sunulur.

Güvenli Seyahat

Ataköy yakın korsan taksi, araç içi temizliğine de önem verir. Araçlarımızın içleri detaylı olarak buharlı şekilde temizlenir. Araçlarımızı kullanan şoförlerimiz şehir trafiğini iyi bilen ve yol durumlarını anlık şekilde takip eden kişilerdir. Araçlarda yüksek sesle müzik dinlenmez ve şoförlerimiz güler yüzlü olup, saygılı yaklaşımlara sahiptir. Konforlu ve güvenli bir seyahat için korsan taksilerimizin tercih edilmesi tavsiye edilir.

Korsan Taksi Ataköy Telefon Numarası : 05428391919

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA