Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Avcılar Korsan Taksi, başta olmak üzere bütün ilçelerine ve çevre şehirlere hizmet sunmaktadır. Uzun yıllara dayanan tecrübemiz ve üst seviye müşteri memnuniyetini sağlayarak Avcılar Korsan Taksi hizmetimizi tüm İstanbullulara sunuyoruz. Yüksek kapasiteli filomuz ve deneyimli şoför arkadaşlarımızla İstanbul’un her yerinde sizlere hizmet sunuyoruz. Korsan taksi hizmetimizi ticari taksilere göre çok daha uygun fiyatla gerçekleştirdiğimiz için birçok müşterimiz tarafından sıklıkla tercih ediliyoruz. Sunmuş olduğumuz hizmet kapsamında; Avcılar korsan taksi firması olarak araçlarımızın tamamı yeni ve yüksek model otomobil filosundan oluşuyor. Araçlarımızda sağladığımız konfor ve güvenlik önlemleri ile müşterilerimize kaliteli bir seyahat süreci yaşatmak öncelikli hedefimiz.

Avcılar Korsan Taksi Bazı Bölge Ücretleri

 

 

Korsan taksi hizmetimizden yararlanmak isteyen kişilerin merak ettiği bir diğer konu ise fiyatlardır. Geniş kapsamda; Avcılar korsan taksi fiyat listesi sunarak müşterilerimize en uygun fiyatları sunuyoruz. Avcılar korsan taksi firmamızı tercih eden müşterilerimize uygun fiyat ile sunduğumuz hizmetimizde kaliteden ödün vermiyoruz. Kaliteli yolculuk keyfini yaşayan müşterilerimiz sıklıkla bizi tercih etmeye devam ediyor.

 

 

Avcılar korsan taksi işletmesi olarak bütün araçlarımızın bakım ve onarımlarını, yapılması gereken bütün işlemleri zamanında yerine getiriyoruz. Güvenli ve konforlu bir şekilde düzenlenen araçlarımız ile gerçekleştireceğiniz seyahatlerde sizlere yalnızca yolculuğun tadını çıkarmak kalıyor. Firma olarak hizmet verdiğimiz araçlarda son model ve konforlu araçları tercih ediyoruz. Seyahat esnasında da ihtiyacınız olabilecek bütün aksamlar araç içerisinde yer alıyor.

✅Avcılar – Acıbadem Arası 40 KM – 250TL
✅Avcılar – Ataşehir Arası 43 KM – 270TL
✅Avcılar – Beşiktaş Arası 33 KM – 180TL
✅Avcılar – Çatalca Arası 35 KM – 180TL
✅Avcılar – İstanbul Havalimanı Arası 43 KM – 300TL
✅Avcılar – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 64 KM – 500TL
✅Avcılar – Tekirdağ Merkez Arası 116 KM – 600TL
✅Avcılar – Şişli Arası 30 KM – 170TL
✅Avcılar – Taksim Arası 31 KM – 180TL
✅Avcılar – Yenibosna Arası 12 KM – 110TL

Avcılar Korsan Taksi Fiyat tablomuz tahmini olarak sizler için oluşturuldu. Hareket konum ve bulunmuş olduğunuz il ve ilçeye  göre değişiklik gösterebilir.

Avcılar Korsan Taksi sunduğu kaliteli hizmet ile sektöründe müşterileri tarafından vazgeçilmez bir hal almıştır. Bu yıl itibariyle yenilenen araç filosu ve alt yapısı ile yolcularımıza daha konforlu bir seyahat süreci sunuyoruz. Günde onlarca yolcumuzu bulundukları noktadan istedikleri varış yerine en kısa süre içerisinde ulaştırıyoruz. Eğer sizlerin de Avcılar ve çevresinde korsan taksi ihtiyacınız olursa, firmamızdan yararlanabilirsiniz. Avcılar Korsan Taksi olarak günün her daim müşteri memnuniyeti öncelikli olarak taksi hizmeti veriyoruz.

Sürekli olarak artış gösteren yakıt fiyatları ve diğer maliyet artışlarına aldırmadan, ticari taksilere göre en uygun fiyatta Avcılar korsan taksi hizmetimizi sizlere her zaman olduğu gibi gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Avcılar’nden İstanbul’un tamamına veya yakın şehirlere yapılacak seyahatlerinizin tamamında müşterilerimizin yanında oluyor ve konforlu bir yolculuk süreci yaşatıyoruz.

Avcılar korsan taksi olarak hizmetinizde bulunan bütün araçlarımızın düzenli periyotlarda bakımları yapılır. Ayrıca Avcılar korsan taksi sistemimize uygun olarak sağladığımız farklı çeşitte araçları da filomuzda bulunduruyoruz. Uygun fiyata İstanbul içi ve yakın şehirlere seyahatlerinizi konfor ve güven içerisinde gerçekleştirmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Avcılar Korsan Taksi Nedir?

Avcılar Korsan Taksi, yolcularını Avcılar ilçesi veya çevre bölgelerden alarak, İstanbul’un diğer tüm ilçelerine veya yakın şehirlere ulaştıran uygun fiyat modeli bulunan taksi firmasıdır. Ticari taksilere göre çok daha uygun ücreti ve konforlu araçları ile sıklıkla tercih edilir. Eğer sizlerde ticari taksilerin durmaması, yolcu almaması ve çeşitli bahanelerinden sıkılmış durumdaysanız, Avcılar korsan taksi ile herhangi bir sorun yaşamadan seyahat edebilirsiniz. Ödenecek ücret, yolculuk başlamadan önce gideceğiniz mesafeye göre belirlenir. Herhangi bir fazladan ücret ödeme gibi bir durumla karşılaşmazsınız. Yakın veya uzak mesafe gibi bahanelerle karşılaşmadan, istediğiniz yere yolculuk başlamadan önce belirlenen fiyat dahilinde firmamız aracılığıyla gidebilirsiniz. Avcılar Korsan Taksi ile iletişime geçmenizle birlikte bulunduğunuz yere çok kısa sürede varmış olarak sizi olduğunuz yerden alıyor ve istediğiniz noktaya ulaştırıyoruz.

Herhangi bir yerde taksiye gereksinim duyduğunuz zaman bizi iletişim numaralarımızdan aramanız yeterli olacaktır. En kısa sürede sizi alabileceğimiz konuma gelen aracımız, gitmek istediğiniz yere de en uygun ve kestirme yollardan giderek kısa sürede ulaşmanızın garantisini sunuyoruz. Avcılar korsan taksi iletişim numarasından sizinle görüşen ekip arkadaşımız gereken bilgileri almanın ardından telefonda sizlere gideceğiniz mesafeye dair ödenecek ücreti belirler. Telefonda belirlenen fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödemeden yolculuğunuz tamamlanır.

Avcılar Korsan Taksi Numarasına Nasıl Ulaşılır?

Avcılar korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde Avcılar Korsan Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir. 

    • Öncelik olarak yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.

    • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.

    • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Avcılar Korsan Taksi KM Ücreti Nedir?

Avcılar Korsan Taksi KM Fiyatı benzin ve günümüzün şartları ile maliyet fiyatlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Son güncel olarak Avcılar Korsan Taksi KM Fiyatımız: 6 TL’dir.

Avcılar Korsan Taksi ile Şehirlerarası Yolculuk

Özellikle şehirlerarası yapılacak seyahatlerde korsan taksi hizmetimizi tercih edecek olan müşterilerimize uygun fiyatlı yolculuk sunuyoruz. Avcılar şehirşerarası avcılar korsan taksi isteğiniz için bizimle iletişime geçip, seyahatinizden önce yapacağınız yolculuğa dair fiyatı öğrenebilirsiniz. Fiyatlarla ilgili önceden size belirtilen miktarlar yolculuk sonunda mağduriyet yaşamamanız için özenle hesaplanır. Şehirlerarası yolculuklarınızda bizi tercih etmeniz durumunda yüksek kalite ve güven içerisinde konforlu bir seyahat sürecinin keyfini yaşayabilirsiniz. Yolculuklarınızda bizi tercih etmeniz durumunda; şoför arkadaşlarımız seyahatinizi en kısa sürede tamamlamanız için en kısa rotayı tercih eder.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA