Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Fatih Korsan Taksi

Fatih korsan taksi çağırmak isteyen kişiler korsan taksiler ile daha uygun ücretler ödeyerek gitmek istedikleri yerlere gidebilir. Günümüzde korsan taksi tercih eden insan sayısı bir hayli fazladır. Bunun en önemli nedeni ise hem normal taksilerin yüksek ücretlere sahip olması hem de mesafe beğenmeme sorunudur.

Taksiye ihtiyaç duyan kişiler için korsan taksilerimiz ile en iyi şekilde hizmet veriyoruz. Dilediğiniz bütün her yere girmek için Fatih ilçesine araçlarımızı çağırabilirsiniz. Özellikle güzel korsan taksi hizmetlerimiz bu noktada sizler için çok uygun oluyor. Bizi aramanızın ardından en kısa sürede verdiğiniz adrese bir aracın ulaşmasını sağlarız. Daha sonra ise gitmek istediğiniz yere konforlu bir şekilde seyahat edebilirsiniz.

Korsan Taksi İçin Bizi Arayın

Korsan taksiye ihtiyacı olan herkes bizi arayabilir. Öncelikle belirtmek gerekir ki sitemizde yer alan Fatih Korsan Taksi numarası üzerinden 7/24 ulaşım sağlayabilirsiniz. Aramanızın ardından personellerimiz size hızlı bir şekilde yardımcı olacaktır. Adresinizi bırakmanız halinde ise araçlarımız hemen yola çıkarak bulunduğunuz konuma ulaşır.

Günün her saati taksiye ihtiyacınız olabilir. Özellikle gece saatlerinde normal taksi tarifleri bir hayli yüksek oluyor. Bu durumda ise bizi arayabilir ve kolay bir şekilde uygun fiyatlı hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Korsan taksi iletişim numaramız aracılığı ile gece ya da gündüz fark etmeksizin Fatih ilçesinde her yere korsan taksilerimizi çağırabilirsiniz.

Fatih Korsan Taksi Fiyat Tarifesi

Korsan taksilerimiz ile ilgili en fazla merak edilen şeylerden bir tanesi fiyat tarifemiz oluyor.

  • Belirtmek gerekir ki bize ulaşmanızın ardından nereden nereye gideceğinizi söyleyerek Fatih korsan taksi hesaplaması yaptırmanız mümkündür. Personellerimiz size seyahat için bir fiyat sunar.
  • Hizmetlerimizde geçerli olan Fatih korsan taksi fiyat listesi gidilecek mesafeye ve araç modeline göre değişebilir. Bazı müşteriler daha geniş araçlara ihtiyaç duyar. Aynı zamanda mesafelerin kısa ve uzun olması doğrultusunda fiyat hesaplaması yapılır.
  • Korsan taksilerin yaygın olarak tercih edilmesinin başlıca nedeni uygun fiyatlı olmasıdır. Bu noktada ise firmamızın sizlere uygun fiyatlar ile hizmet vereceğinden emin olabilirsiniz. Bizi arayarak her zaman ucuz taksi çağırabilirsiniz.

Fatih Korsan Taksi İle Evcil Hayvanlarınızla Rahat Bir Şekilde Yolculuk Edin

Fatih ilçesinde sunduğumuz hizmetler ile ön plana çıkarız. Birçok insan evcil hayvanları ile seyahat etmekte sorun yaşayabiliyor. Özellikle toplu taşıma ve normal taksilerde bu durum bir problem haline geliyor. Bu soruna çözüm getiren Fatih pet korsan taksi hizmetimiz ile evcil hayvanlarınızla birlikte gönül rahatlığı ile seyahat edebilirsiniz.

Taksi çağırmak istediğiniz takdirde tek yapmanız gereken şey bizi aramak ve adres bilginizi vermektir. Direkt olarak size en Fatih korsan taksi ile iletişime geçerek konumunuza yönlendiririz. Bu sayede de uzun süre beklemenize gerek kalmadan araç hemen gelir. Gitmek istediğiniz yere de bu sayede uygun fiyatlarla kolay ulaşım sağlarsınız.

✅Fatih – Acıbadem Arası 25 KM – 160TL
✅Fatih – Ataşehir Arası 28 KM – 170TL
✅Fatih – Beşiktaş Arası 8 KM – 100TL
✅Fatih – Çatalca Arası 60 KM – 300TL
✅Fatih – İstanbul Havalimanı Arası 50 KM – 300TL
✅Fatih – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 55 KM – 350TL
✅Fatih – Tekirdağ Merkez Arası 95 KM – 500TL
✅Fatih – Şişli Arası 9 KM – 100TL
✅Fatih – Taksim Arası 7 KM – 100TL
✅Fatih – Yenibosna Arası 12 KM – 90TL

Fatih Korsan Taksi Fiyatlarımız tahmini olarak sizler için oluşturuldu. Hareket noktanıza ve bulunmuş olduğunuz ilçeye  göre değişiklik gösterebilir.

Fatih Korsan Taksi İle Şehirler Arası Seyahatlerinizi Daha Konforlu Yapın

Şehirlerarası yola çıkacak olan kişiler korsan taksilerimiz ile bunu oldukça konforlu bir şekilde gerçekleştirebilir. Özellikle kalabalık olmanız durumunda sizler için çok iyi bir seçenek olacaktır. Şehirlerarası korsan taksi ihtiyacınız olması halinde bizi arayarak fiyat teklifi alabilir ve en kısa sürede adresinize bir taksi gelmesini sağlayabilirsiniz.

fatih korsan taksi

Farklı bir şehre gitmek üzere Fatih ilçesinin her yerine taksilerimizi çağırabilirsiniz. Eşyalarınız olması durumunda Doblo korsan taksi hizmetlerimizden yararlanabilir ve daha rahat bir şekilde yolculuk yapabilirsiniz. Bu noktada geniş araç modellerimizden birisi olan Doblo ile şehirlerarası seyahat oldukça fazla tercih ediliyor. Korsan taksilerimizden yararlanmak için bizi arayabilirsiniz.

Fatih Korsan Taksi‘ye Nasıl Ulaşılır?

Fatih korsan taksiye yani bizlere ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizi araya bilirsiniz. Veya telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde Korsan Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

  • Öncelikle yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
  • Yada buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden fatih taksi talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Fatih Korsan Taksi KM Ücreti Nedir?

Fatih Korsan Taksi KM Fiyatı benzin ve günümüzün enflasyon şartları nedeni ile maliyet fiyatlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Son güncel olarak Fatih Korsan Taksi KM Fiyatımız: 6 TL’dir.

 

İstanbul’da ulaşımı hızlandıran ve kolaylaştıran Güzel taksi, özel fiyat tarifesiyle standart taksi fiyatlarından daha uygun seçenekler sunar.  Fatih Korsan Taksi , İstanbul’da yenilikçi bir hareket başlatarak yolcularını uygun fiyata gidecekleri adrese ulaştırmaktadır. Lüks araçlar ve uygun fiyatlarla acil durumlarda da yanınızda olacak güvenli taksi firması, adresinize 20 dakikada gelecektir.

Fatih Korsan Taksi KM Ücreti Nedir?

Fatih Korsan Taksi KM Fiyatı benzin ve günümüzün enflasyon şartları nedeni ile maliyet fiyatlarına bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Son güncel olarak Fatih Korsan Taksi KM Fiyatımız: 6 TL’dir.

Fatih Korsan Taksi Havalimanı Fyatı Ne Kadar Tutar?

Fatih Korsan Taksi ile İstanbul Havalimanı Ücretimiz 300 TL’dir. KM Ücreti 6 TL’dir.

Fatih Korsan Taksi ile Sabiha Gökçen Havalimanı Fiyatı 350 TL’dir. KM fiyatı 6 TL’dir.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA