Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Florya korsan taksiFlorya ve semtlerinde hizmet sunan en çok tercih edilen taksi kuruluşlarının başında gelir. Taksilerin, toplu taşıma araçlarına nazaran daha rahat olması, sunduğu hizmet kalitesi ve konforu ile ilgilidir. Korsan taksiler, diğer taksilere nazaran çok daha avantajlı olmaları nedeniyle tercih edilirler.

Korsan taksilerin istendiği her an en hızlı şekilde adrese ulaşmaları söz konusudur. Hava muhalefetinin olduğu zamanlar, işe gidiş ve dönüş saatleri, trafiğin en yoğun olduğu anlardır. Böyle zamanlarda taksi bulmak son derece zordur. Yoğun kar yağışının olduğu ve turuncu alarm verilen zamanlarda taksi sayısı da azalır. Kar lastiği ve diğer emniyet unsurları bulunmayan araçlar trafiğe çıkamazlar. Florya Korsan taksi iletişim numaraları, böyle anlarda 7/24 hizmet sunmaktadır.

Uygun Fiyatlı Hizmet Anlayışı

Florya ucuz taksi denildiği zaman akla ilk olarak korsan taksilerimiz gelir. Korsan taksilerimiz günün her saati sefer halindendir. Diğer taksiler gibi taksimetre usulüne göre ücret alınmaz. Taksiye binen müşterilerimiz, gidecekleri yeri söyledikleri zaman mesafeye bağlı standart olan tarifemize göre fiyatlar söylenir. Trafikte geçen zaman fiyatlarımızı yükseltmez.

Taksiye binen müşterilerimiz seyahatin başından beri hangi rakamı ödeyeceklerini bilirler. Takside geçen zaman ve değişen alternatif yol güzergahları fiyatlarımızı etkilemez. Ödeyecekleri taksi ücretini bilmeden seyahat edecek olan müşteriler, diğer taksilerde strese gireceklerdir. Korsan taksilerimiz en kaliteli ve güvenli seyahati uygun fiyatlarla sunarlar.

✅Florya – Acıbadem Arası 34 KM – 200TL
✅Florya – Ataşehir Arası 44 KM – 250TL
✅Florya – Beşiktaş Arası 25 KM – 150TL
✅Florya – Çatalca Arası 41 KM – 220TL
✅Florya – İstanbul Havalimanı Arası 44 KM – 300TL
✅Florya – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 65 KM – 400TL
✅Florya – Tekirdağ Merkez Arası 122 KM – 650TL
✅Florya – Beylikdüzü Arası 19 KM – 120TL
✅Florya – Başakşehir Arası 21 KM – 120TL
✅Florya – Arnavutköy Arası 35 KM – 180TL

Hızlı Taksi Hizmeti

Florya taksi korsan, İstanbul’un en profesyonel ulaşım hizmetini sunar. Taksilerimiz son derece konforlu olup, özel araç rahatlığındadır. Araç şoförlerimiz son derece saygılı ve müşteri ilişkilerine verilen önem gereği güler yüzlü hizmet sunarlar. Taksilerimizin bakımları sık aralıklarla yapılmakta olup, araç içi temizlikleri detaylı şekilde yapılır.

florya korsan taksi

Taksi şoförlerimiz araç içerisinde sigara içmezler. Müzik ve yüksek sesle radyo dinlenmez.  Gidilecek mesafeye uygun en kısa rota belirlenir. Sıkışık olan trafiklerde kestirme güzergahlardan güvenli şekilde ulaşım sağlanır. Şoförlerimiz, deneyimli ve trafik kurallarına riayet eden kişilerdir. Florya yakın korsan taksi aranır aranmaz direkt kapınızda olan hızlı ve güvenli seyahat imkânı sunan taksilerdir.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA