Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Göktürk Korsan Taksi, İstanbul’un Eyüpsultan ilçesinde yer alan semtlerinden biridir. Selimiye mahallesinin sahil kesimlerini kaplamaktadır. Göktürk semt olarak ismini en çok Göktürk otogarı olarak duyulmuştur. Eyüpsultan’ın ilçesi olan Göktürke sahil yolu yapılmıştır. Bu sayede Eyüpsultan Göktürk mesafesi de kısalmıştır. Göktürkden başka yere kısa mesafede gitmek isteyenler veya otogardan Göktürk korsan taksi ile gitmek isterler. Göktürke dışardan gelen yolcular  korsan taksiyle daha kısa yoldan gitmeyi isterler. Korsan taksi firmamız olarak sizlere daha seri şekilde hizmet vermekteyiz.

Göktürk Korsan Taksi Fiyat Listesi

✅Göktürk – Acıbadem Arası 45 KM – 280TL
✅Göktürk – Ataşehir Arası 42 KM – 260TL
✅Göktürk – Beşiktaş Arası 25 KM – 150TL
✅Göktürk – Çatalca Arası 52 KM – 280TL
✅Göktürk – İstanbul Havalimanı Arası 17 KM – 150TL
✅Göktürk – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 63 KM – 450TL
✅Göktürk – Tekirdağ Merkez Arası 140 KM – 750TL
✅Göktürk – Beylikdüzü Arası 48 KM – 250TL
✅Göktürk – Esenyurt Arası 43 KM – 250TL
✅Göktürk – Halkalı Arası 35 KM – 180TL

Korsan Taksi Taşımacılığın Avantajları

Göktürk taksi korsan olarak isini daha titiz ve dikkatli yapmaktadır korsan taksiciliğin birçok avantajı vardır. Öncelikle geniş araç filosu bulunduğundan herkes hizmet alabilir. En iyi model araçlarla ulaşım olanakları sunar. Hızlı taşıma hizmeti vererek Strese girmeden trafikte rahatlıkla gidebilme avantajı sağlar. Hayvan dostlarımız rahat taşıma fırsatı sağlar Sorumluluk sahibi şoförlerini sayesinde konforlu kısa yoldan adresinize gitmenizi sağlar. Göktürk ucuz taksi olarak  uzun yere gidildiğinde  seri şekilde rahatlıkla uygun fiyatla    götürmektedir.

göktürk korsan taksi

Neden Korsan Taksi Hizmeti

Göktürk Korsan yakın taksi hizmetini son yıllarda çoğu kişiler tarafından tercih edilmeye başlandı. Herhangi bir taksi durağına veya seyahat acentesine bağlı olmadan Şahıslar bu hizmetten yararlanmayı isterler. Günümüzde korsan taksi olarak  uygun fiyatlarla ulaşım hizmetini titizlikle ve seri şekilde vermektedir.

Ayrıca son derece konforlu ulaşım desteği verilmesi, korsan taksilerin kalite popülerliğini artırmaktadır. Evinizde bulunan evcil hayvaninizi rahat şekilde  götürmeniz için korsan taksiyi aradığınızda gelir veterinere götürür. Korsan taksi firmamız olarak tüm müşterilerimize  uygun fiyat üzerinden en iyi hizmeti vermekteyiz. Müşteri memnuniyeti firmamız için önemli bir etkendir.

Korsan taksi olarak sizlere uzman şoförlerimiz hizmet vermektedir. Aynı zamanda çantalarınız ve kargolarınız daha fazla  olduğunda geniş ve büyük olan korsan taksilerden yararlanabilirsiniz. Korsan taksilerimiz hijyen kurallarına uygun şekilde temizlenmektedir. Hizmet esnasında trafik evrakları olan tüm belgeler arabada bulunmaktadır. Korsan taksi olarak her tür hizmette en güvenilir taşımacılığı yapmaktadır. Her tür ulaşım için Göktürk korsan taksi iletişim olan tel numaramızdan aradığınızda sizlere en iyi hizmeti veririz.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA