Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

İkitelli Korsan Taksi, İstanbul’un en büyük semtlerinden biridir. İstanbul Medeniyet Üniversitesi’nin yer aldığı İkitelli Sabiha Gökçen Havalimanı’na oldukça yakın bir konumdadır. Ayrıca Başakşehir Belediyesi’nin kültür merkezi, İkitelli kültür merkezide burada bulunmaktadır. İkitelli, İstanbul’un sakin güzel bir yeri olup, nadir yeşil kalmış ilçelerinden biridir. Bu Semte genelde İkitelli’dan veya diğer Semtlerden gelenler olur.  İkitelli veya İkitelli semti olsun, gezebileceğiniz  sakin  ilçelerinden biridir.

İkitelli semtinde oturanlar yeşillik doğa olan yerleri gezerler. Cafe ve restoran gibi yerleri olan sosyal bir yerdir. İkitelli’da  kalanlar İkitelli’yı gezmek isteyenler İkitelli korsan taksi veya özel taksi olarak  bilinen aracı tercih ederler. İkitelli’da oturan çoğu kişiler şehir içinde acil durumlarda hastaneye veya başka yerlere gitmek istediklerinde İkitelli taksi korsan isinde daha iyi hizmet veren  firmamızı ararlar.

✅İkitelli – Acıbadem Arası35 KM – 250TL
✅İkitelli – Ataşehir Arası50 KM – 300TL
✅İkitelli – Beşiktaş Arası31 KM – 170TL
✅İkitelli – Çatalca Arası42 KM – 250TL
✅İkitelli – İstanbul Havalimanı Arası65 KM – 400TL
✅İkitelli – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası85 KM – 550TL
✅İkitelli – Tekirdağ Merkez Arası121 KM- 650TL
✅İkitelli – Beylikdüzü Arası24 KM – 140TL
✅İkitelli – Arnavutköy Arası19 KM – 120TL
✅İkitelli – Hadimköy Arası31 KM – 160TL

Neden? İkitelli Korsan Taksi

İkitelli’da  insanların tercih ettiği korsan taksi  zor durumlarda İkitelli yakın korsan taksi hizmetini almak için firmamızı arayabilirsiniz. Korsan taksi, bir taksi plakasına sahip olmadan kayıtsız biçimde hiçbir vergi vermeden yolcu taşımacılığı yapanlara denilir. Korsan taksinin  yapılabilmesinde bazı işlemler vardır. Öncelikle kendinize veya şirketinize ait aracınız olmalıdır.

ikitelli korsan taksi

Araç seçiminde benzeri olmayan size ait farklı araç olmalıdır. sürücü evraklarınız eksiksiz olmalıdır.  Korsan taksicilik hizmetini vermek için İstenen bütün niteliklere sahip olmalı ve trafikte mutlak evrakları yanında bulundurmalıdır. Firmamızdan   hizmet alabilmeniz için  İkitelli korsan taksi iletişim bilgimize  erişebilirsiniz.

Hizmette İkitelli Korsan Taksi Tercih Edilmesi

Korsan taksi ikitelli çoğu kişilerin şehir içinden başka semte gitmek için tercih ettikleri araçtır. Korsan taksi, temiz ve bakımına daha çok dikkat edilir. Şoförün, diğer  taksilere göre kullandığı taksiyi  daha temiz tutmaktadır. Firmamız  olarak taksilerimizde sigara içilmesi yasaktır. Korsan taksi hizmetinde tecrübeli Şoförlerimizin sayesinde müşterileri istedikleri yere zamanında götürür.

İkitelli Korsan taksi, rekabet ortamında daha iyi hizmet sunmak açısından gelişime açık olan  firmadır. Ayrıca rakiplerine göre  avantajlı fiyat sunmaktadır. İkitelli ucuz taksi olarak bilinse de araba bakım ve temizliğinde  müşterilerimize en kaliteli hizmeti vermektedir. Firmanız  müşterilerimiz aradığında hangi adreste olurlarsa olsun adresinden alır istediği yere bırakır.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA