Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Sarıyer Korsan Taksi, gün içerisinde toplu taşıma kullanmak istemeyen kişiler için ya da kendi aracını kullanmadan taksi ile bir yerlere gitmeyi tercih edenlerin yanında oluyor. Deneyimli şoförlerimiz ile birlikte Sarıyer korsan taksi çoğu kişinin tercihi oluyor. Yolculuk sırasında müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak için firmamız günün her saatinde sizlere aktif olarak hizmet sunuyor. Konforlu ve son model araçlar ile istenilen yere ulaşmak birçok kişi için ayrıcalıklı bir durumdur. Toplu taşıma araçlarında zorlanan kişiler için taksi hizmetinden yararlanmak çok daha rahat ve uygun oluyor. Sarıyer korsan taksi firması bu durumda gerek araç filosu, gerekse sunduğu hizmet ile çoğu kişinin tercih ettiği bir firmadır. İletişim numaralarımız üzerinden bizimle iletişime geçmeniz durumunda İstanbul’un birçok noktasına konforlu ve güvenilir bir ulaşım imkanı sunuyoruz. Araçlarımız lüks olmasıyla birlikte konforlu olmasından dolayı yoğun ilgi görmekteyiz. Sarıyer korsan taksi, İstanbul’un birçok semtine ulaşım hizmetini sağlıyor. Bulunduğunuz yerden firmamız ile iletişime geçerek, en kısa sürede taksimiz bulunduğunuz yere gelir. Burada önemli olan bir husus güvenilir yolculuk ile kısa zaman içerisinde istediğiniz yere ulaşmanızdır.

Korsan Taksi Sarıyer Konforlu

İstanbul gibi yoğun nüfuslu şehirlerde insanların en sık tercih ettiği durum, geç kalmadan istenilen yere zamanında varmaktır. Ancak genel olarak yoğun trafiğin oluşması, araçların trafikte geç kalmasına ya da günün birçok vaktini araç içerisinde geçirilmesine neden oluyor. Burada Sarıyer korsan taksi, kısa zaman içerisinde yolcusunu istediği varış noktasına götürmektedir. Güvenilir seyahat ile birlikte, doğru şekilde bir hizmet sunulur. Firmamız sektöründe tecrübeli ve İstanbul’un birçok bölgesine hakim şoförleri ile çalışmaktadır. Şoför arkadaşlarımız ile yolculuk sırasında herhangi bir sorun yaşamazsınız.

sarıyer korsan taksi
sarıyer korsan taksi

İstanbul Sarıyer Korsan Taksi Hizmeti

Sabah erken saatlerde okula geç kaldığınız da ya da iş yerine kendi aracınız yerine taksiyle gitmeyi istediğiniz durumlarda Sarıyer korsan taksi dilediğiniz anda hizmetinizdedir. Sarıyer korsan taksi, İstanbul’un yoğun trafiğinde süreden tasarruf ederek, güvenilir bir seyahat sağlıyor. Burada yalnızca belirli yerlere değil, İstanbul’da ki bütün bölgelere yolculuk hizmeti sunmaktayız. Bundan dolayı bulunduğunuz yerden, istediğiniz noktaya seyahat ettiğiniz sırada oldukça yüksek ücretler yerine çok daha uygun fiyatlar ile sizlere konforlu ve kaliteli bir yolculuk hizmeti sunuyoruz.

Gün içerisinde acele bir şekilde bir yerden başka bir yere geç kalmamak için hızlı bir şekilde gitmek zorunda kalmamız birçoğumuzun yaşadığı bir durum. Gelişmiş ve yoğun nüfuslu şehirlerde bu durum günün büyük bir kısmının yollarda geçmesine sebep oluyor. Ancak bu durum taksi ile yolculuk yapan kişiler için olumlu bir farklılık oluyor. Burada önemli olan taksi firmasının, aracın bakımlarının ve gerekli onarımının zamanında yapılmasını sağlamasıdır. Yolculuk sırasında herhangi bir sorun yaşanmaması için aracın düzenli olarak bakımının yapılması önemlidir. Bir yerden başka bir yere yetişilmesi gereken durumlarda, araç yolculuk sırasında bir problem çıkarırsa eğer bu durum müşterinin memnuniyetsiz olmasını sağlar. Böyle bir durumu hiçbir zaman firmamız tarafından yaşamazsınız. Firmamız bünyesinde bulunan araçlar, düzenli aralıklarla bakımları yapıldığından dolayı yolculuk sırasında herhangi bir sorun yaşatmaz.

Sarıyer Korsan Taksi Numarası

Sarıyer korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde Sarıyer Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

  • Öncelik olarak yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
  • Veya buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden esenyurt taksi talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Sarıyer Korsan Taksi Fiyat Bazı Bölgeler Fiyat Listesi

Yolcuların zamandan tasarruf etmesini sağlayan firmamız, aracın bulunduğunuz yere gelmesinde ve istediğiniz yere ulaşmanız için korsan taksi hizmetini sağlıyor. Özellikle gün içerisinde uzun süre boyunca taksi içerisinde vakit kaybetmek yerine, kısa bir zaman içerisinde ulaşım sağlanması herkesin isteyeceği bir durumdur. İşe, okula ya da hastaneye yetişirken herhangi bir yere gidilmesi gereken durumlarda yavaş ilerleyen bir taksiyi kimse tercih etmez. Aynı zamanda acele bir işi olan kişiler için de bu durum geçerlidir. Ancak Sarıyer korsan taksi, bulunduğunuz yerden istediğiniz noktaya ulaşmanızda sizlere zamandan tasarruf ettirir. Bundan dolayı birçok kişi taksi ihtiyacı olduğunda firmamızı tercih etmektedir.

Sarıyer Korsan Taksi Güven İle Taşır.

Günün belirli anlarında genel olarak taksiler çok yoğun bir şekilde çalışmalarından dolayı çoğu kişi taksi bulmakta zorlanır. Kaliteli ve güvenilir hizmetiyle Sarıyer korsan taksi bu konuda beklentinin ilerisinde bir hizmeti yolcularına sunuyor. Yolcuları ile İstanbul gibi oldukça yoğun nüfusu bulunan bir şehirde, hizmet sağlamayı kendisine hedef edinen firmamız, gece gündüz demeden günün her anında sizlere ulaşım hizmeti sağlıyor. Yalnızca Sarıyer değil, İstanbul’un genelinde bütün bölgelerinde sizlere hizmet veriyoruz.

✅ Sarıyer – Acıbadem Arası38 KM – 200TL
✅ Sarıyer – Ataşehir Arası33 KM – 180TL
✅ Sarıyer – Beşiktaş Arası18 KM – 100TL
✅ Sarıyer – Çatalca Arası67 KM – 350TL
✅ Sarıyer – İstanbul Havalimanı Arası37 KM – 400TL
✅ Sarıyer – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası56 KM – 350TL
✅ Sarıyer – Tekirdağ Merkez Arası155 KM-800TL
✅ Sarıyer – Beylikdüzü Arası52 KM – 270TL
✅ Sarıyer – Halkalı Arası33 KM – 180TL
✅ Sarıyer – Yenibosna Arası37 KM – 200TL

Korsan Taksi Sarıyer Bölgesi

İstanbul’da ulaşımı hızlandıran ve kolaylaştıran Güzel taksi, özel fiyat tarifesiyle standart taksi fiyatlarından daha uygun seçenekler sunar.  sarıyer Korsan Taksi , İstanbul’da yenilikçi bir hareket başlatarak yolcularını uygun fiyata gidecekleri adrese ulaştırmaktadır. Lüks araçlar ve uygun fiyatlarla acil durumlarda da yanınızda olacak güvenli taksi firması, adresinize 20 dakikada gelecektir.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA