05428391919

info@guzeltaksi.com

Çalışma Saatleri 7/24 - Pazar : 7/24


Bahçelievler Korsan Taksi

Bahçelievler Korsan Taksi 

Güzel Taksi Bahçelievler Korsan Taksi Son model araçlarıyla klimalı hizmet vererek her mevsim kullanıma uygundur. Uzun yıllardır deneyimli şoförlerle çalışarak yolculuk boyunca her lokasyona kolay ulaşım imkanı sağlamaktadır.

Bahçelievler 7/24 Korsan Taksi 

Günün her saatinde ulaşılabilirdir. Nerede olursanız olun bir telefonla bulunduğunuz konuma sizi bekletmeden gelir. Bulunduğunuz konumdan sizi alarak gitmek istediğiniz noktaya en kısa mesafeden ulaştırmayı amaçlar. 

Bahçelievler Korsan Taksi Durağı

Durağımız Müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak her geçen gün kendini yenilemeye devam etmektedir.Yolculuğunuz boyunca size rehberlik edecek deneyimli şoförleriyle verdiği güler yüzlü hizmetle müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmayı amaçlamaktadır.

 

Bahçelievler Korsan Taksi Fiyatları

Bir lokasyon da hizmet vermesi ve her an her yerde ulaşılabilir olmasından dolayı taksi ulaşımın önemli bir parçasıdır.

Siz Değerli Yolcularımıza 7/24 Günün Her saati Güvenli Bir Şekilde Konforlu Araçlarımızla Antalya İçi Ve Antalya Dışı Huzurlu Bir Şekilde Yolculuk Vermekteyiz Ayrıca Fiyat Konusunda Gideceğiniz Yerlere Göre Mesafeye Göre Değişmektedir Fiyat Konusunda Günün Her Saati Bizleri Arayabilirsiniz

 

Bahçelievler, Türkiye'nin İstanbul iline bağlı bir ilçe. Avrupa yakasında, güneyden Bakırköy'e, batıdan Küçükçekmece'ye, kuzeyden Bağcılar'a ve doğudan Güngören'e komşudur. 1992'de Bakırköy’den ayrılarak ilçe olmuştur.

Bahçelievler mahalleleri

Cumhuriyet, Çobançeşme, Fevzi Çakmak, Hürriyet, Kocasinan, Siyavuşpaşa, Soğanlı, Şirinevler, Yenibosna, Zafer

 

Etiketler Bahçelievler Korsan Taksi Bahçelievler Korsan Taksi numarası Bahçelievler Korsan Taksi telefon Bahçelievler Korsan Taksi iletişim Bahçelievler Korsan Taksi fiyat Bahçelievler Korsan Taksi ücret Bahçelievler Korsan Taksi vip Bahçelievler Korsan Taksi lüks Bahçelievler Korsan Taksi durakları Bahçelievler Korsan Taksi 7/24

 


Hotline
TAKSİ ÇAĞIR
bahçeşehir korsan taksi mezar modelleri