05428391919

info@guzeltaksi.com

Çalışma Saatleri 7/24 - Pazar : 7/24


BEYKOZ KORSAN TAKSİ

Beykoz Korsan Taksi 

İstanbul’un Anadolu yakasında bulunan Beykoz, İstanbul’un kalabalık ilçelerinden bir tanesidir. Toplu taşıma araçlarının kalabalıklığı ve içerisinde bulunan dönem dolayısıyla hijyenik olmayışı dolayısıyla ucuz, temiz ve güvenli korsan taksi hizmeti verdiğimiz Beykoz’dan, Türkiye’nin herhangi bir noktasına gitmek için bizleri arayabilirsiniz.

Beykoz Korsan Taksi’nin, uygun fiyatlarıyla ucuz korsan taksi arayışınız son bulacak, dilediğiniz herhangi bir noktaya konforlu ulaşım zevkini yaşayacaksınız.

Beykoz 7/24 Korsan Taksi 

Beykoz Korsan Taksi hizmetleri yeterli sayıda son model araçları ve değişimli çalışan profesyonel sürücülerimizle 7 gün 24 saat sizlerin ulaşımını kolaylaştırmak için çaba sarfetmekteyiz.

Beykoz Güvenilir Korsan Taksi 

Düzenli olarak belirlediğiniz gün ve saatte evinizden alarak işyerinize ve iş yerinizden alarak evinize kadar hizmet vermektedir.

  • Temizlik ve rahatlık,
  • Ekonomik fiyatlar,
  • Güvenilir, güler yüzlü ve profesyonel şoförler,
  • Hızlı iletişim ve hızlı ulaşım,

Beykoz Korsan Taksi Fiyatları

Korsan takside, klasik taksi hizmetinin aksine ödeyeceğiniz tutarı önceden bilir, sürpriz ücretle ödemezsiniz. Bu durum, yolculukta yaşanan tedirginliğin de önüne geçerek daha rahat yolculuk yapmanızı sağlar.

 

Beykoz Korsan Taksi hizmetimiz

Acarlar Mahallesi, Anadoluhisarı Mahallesi, Anadolukavağı Mahallesi, Baklacı Mahallesi, Çamlıbahçe Mahallesi, Çengeldere Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiğdem Mahallesi, Çubuklu Mahallesi, Fatih Mahallesi, Göksu Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Gümüşsuyu Mahallesi, İncirköy Mahallesi, Kanlıca Mahallesi, Kavacık Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ortaçeşme Mahallesi, Paşabahçe Mahallesi, Rüzgarlıbahçe Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Tokatköy Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yavuzselim Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Beykoz’da korsan taksi hizmeti verdiğimiz mahallelerdir ve Tüm Beykoz’u kapsamaktadır.


Hotline
TAKSİ ÇAĞIR
bahçeşehir korsan taksi mezar modelleri