05428391919

info@guzeltaksi.com

Çalışma Saatleri 7/24 - Pazar : 7/24


Güzel Korsan Taksi | 05428391919 - Malatya Korsan Taksi

Malatya Korsan Taksi

Firmamız Türkiye illerinden Malatya Şehrinde siz değerli müşterilerimiz için korsan taksi hizmetine başlamıştır. Yolculuğunuz son derece güzel ve konforlu olacaktır lüks arabalarımız sayesinde seyehatinizden memnun kalacaksınız.Güzel taksi kurulduğumuz günden bu yana siz değerli müşterilerimize 7 gün ve 24 saat boyunca seyahatlerinizde hizmet vermektedir Malatya il ve ilçelerinde  size konforlu seyahat hizmeti sunmaya özen göstermekteyiz Siz sadece nereden alınacağınızı ve nereye gideceğinizi bize söyleyin biz sizi güvenli, rahat ve güvenilir bir biçimde istediğiniz yere götürelim. Rekabetçi fiyat koşulları ile hem cebinizin dostu hem de sizin güvenilir hizmet alacağınız yeni bir dostunuz olmaya geldik. Bizi deneyimlemeye hazır mısınız? 7/24 Korsan Taksi mi lazım Güzel taksi her an her yerde yanınızda.

 

Malatya Korsan Taksi Numarası

Güzel Korsan Taksi | 05428391919 bizlere bu numaradan 7 gün 24 saat ulaşabilmeniz mümkündür.

 

Şehirler Arası Korsan Taksi

Kurumumuz malatya ve birçok ile hizmet vermektedir. seyehat otobüsleri ve ticari taksilere göre çok uyguna hizmet veren firmamız sayesinde paranız cebinizde kalacak ve ucuz yolculuk yapacaksınız.

 

Malatya 7/24 Korsan Taksi

İşletmemiz Haftanın 7 Günü ve günün 24 saati sürekli açık olarak faaliyet göstermektedir.Hizmet verdiğmiz bölgelerimiz, Maşti otogar, Malatya Erhaç Havalimani, Malatya Park AVM, Kanalboyu, İnönü üniversitesi, Turgut Özal tıp merkeziBattalgazi erkek öğrenci yurdu, Battalgazi kız öğrenci yurdu, Tren Gari, Kapalıçarşı ve tüm Malatyada hizmetinizdeyiz.

 

 

HİZMET VERDİĞİMİZ İLÇELER

1.Akçadağ

2.Arapgir

3.Arguvan

4.Battalgazi

5.Darende

6.Doğanşehir

7.Doğanyol

8.Hekimhan

9.Kale

10.Kuluncak

11:Pütürge

12.Yazıhan

13.Yeşilyurt

 

Etiketler : malatya korsan taksi, malatya korsan taksi telefon, malatya korsan taksi iletişim, malatya korsan taksi 7/24, malatya korsan taksi numarası, malatya korsan taksi lüks, malatya korsan taksi lüx, malatya korsan taksi, malatya korsan taksi çağır, malatya korsan taksi ara, 

 

 

 

 


Hotline
TAKSİ ÇAĞIR
sultangazi korsan taksi