Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Kartal Korsan Taksi, İstanbul’da ulaşım konusunda Kartal korsan taksi ile kaliteli ve güvenilir yolculuğu garanti ediyoruz. Yolcularımız, bize ulaştığı andan itibaren en hızlı şekilde araçlarımızı bulunduğunuz yere doğru yönlendirmesini yapıyoruz. Aynı hızla gitmeyi isteğiniz yere ulaşımınızı sağlıyoruz. Bu özel taksicilik hizmetimizi sağlarken yeni model araçları kullanıyoruz. Böylelikle yolcularımız, hiçbir sorun ile karşılaşmadan istedikleri yere hızla gidebilir.

KARTAL KORSAN TAKSİ ÜCRETLERİ

Kartal ilçemizde ticari taksiler ödemiş oldukları vergilerden ve taksi duraklarına ödemiş oldukları ücretlerden dolayı yolculuklarınız için oldukça yüksek ücretler talep edebilirler.

✅Kartal – Acıbadem Arası 22 KM – 120TL
✅Kartal – Ataşehir Arası 18 KM – 110TL
✅Kartal – Beşiktaş Arası 30 KM – 180TL
✅Kartal – Çatalca Arası 85 KM – 450TL
✅Kartal – İstanbul Havalimanı Arası 66 KM – 380TL
✅Kartal – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 16 KM – 150TL
✅Kartal – Tekirdağ Merkez Arası 172 KM -900TL
✅Kartal – Beylikdüzü Arası 70 KM – 380TL
✅Kartal – Esenyurt Arası 65 KM – 350TL
✅Kartal – Esenler Arası 44 KM – 250TL

Firmamız filosunda bulunan araçlarımızın bakımlarını, her zaman düzenli bir şekilde yaptırmaya önem veriyoruz. Böylelikle eksik ya da bozuk olan araç parçalarının kaliteli bir şekilde onarımını sağlıyoruz. Çünkü bizim için en önemli önceliğimiz, yolcularımızın güven içerisinde ve konforlu bir yoluculuğu deneyimlemesidir. Bunun da en önemli etkenin sorunsuz ve sağlam araçlarla birlikte taksicilik alanında deneyimli şoförler olduğunu bilerek hareket ediyoruz.

İstanbul’un her bölgesinde hizmet sunduğumuz gibi Kartal ve çevresinde de kaliteli özel taksicilik anlayışını devam ettiriyoruz. Yolcularımızın, girmek istedikleri yerler için bizimle telefon ile iletişime geçmesi veya WhatsApp hattımız üzerinden mesaj atması yeterlidir. Böylelikle adresinize en yakın aracımız hızlıca bulunduğunuz yere gelir. İstediğiniz yere en hızlı, güvenli ve konforlu şekilde ulaşımınız sağlanır.

Kartal Korsan Taksi
Kartal Korsan Taksi

Kartal korsan taksi hizmetimiz kapsamında, bu sektörde profesyonel ve güvenilir ekip arkadaşlarımızla birlikte sizlere hizmet sağlıyoruz. Böylelikle yolcularımız, yolculuk esnasında herhangi bir sıkıntı yaşamadan istedikleri yere ulaşabiliyor. Ekip arkadaşlarımız, öncelikli olarak müşteri memnuniyetine önem vererek sizlere ulaşım hizmeti sunar. Aynı zamanda güler yüzlü olup, nezaket kurallarına bağlı kalarak, yolcumuzu rahatsız edecek her türlü davranıştan uzak kalırlar. Yolcunun arzu ve isteklerine göre yolculuk öncesinde araç içinde gerekli önlemleri alır, rahat bir yolculuk için tüm imkanlar hazır hale getirilir.

Prof Şoför Kadrosu

Özel taksi ile ulaşım istendiğinde, müşterilerimizin ne istediğini çok iyi biliyoruz. Uygun fiyatlar, yüksek konfor, hızlı bir ulaşım her yolcunun isteğidir. Biz de bu isteklere uygun hareket etmeyi kendimize amaç edindik. Yolcularımıza vermiş olduğumuz hizmetler uygun fiyatlar sayesinde yolcularımız çok fazla ücret ödemek durumunda kalmaz. Çünkü Kartal korsan taksi olarak önceliğimiz yolcularımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Araç içinde daima yolcularımız için konforlu bir ortam sunarız. Rahat edeceğiniz koltuklarımız ve sürekli olarak isteğinize uygun şekilde çalışan klimalarımızla istenilen ortamı yolcularımıza sunarız. Böylelikle yolcularımızın rahatından ödün vermeden yolculuklarını keyifle tamamlar. Her zaman yolcularımızın istediği taksi ortamı yaratılır. Bizi tercih etmeniz durumunda en kaliteli ulaşımın ayrıcalığını yaşama fırsatı bulacaksınız.

Konforlu ve Rahat

Yolcularımızın acil bir şekilde gitmesi gereken yerlerde şoförlerimiz, profesyonellikleri sayesinde trafikte yaşanan sorunları hızlıca çözer. Bu yüzden trafikte kalma gibi bir sorunlar yaşanmaz. Gitmek istenilen adrese olabildiğince en hızlı şekilde varılır. Bu yolculuğun sonunda ise her bütçeye uygun olarak belirlenen fiyatlar sizlere sunulur. Başta belirlenen fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödenmesine gerek kalmaz.

Güvenlik söz konusu olunca son derece hassas bir yaklaşımla hareket ediyoruz. Bundan dolayı yolcularımıza güvenli ve sorunsuz araçlarımızla ulaşım hizmeti sunuyoruz. Araçlarımızın bakımı düzenli zaman aralıklarında yapıldığından dolayı herhangi bir tehlikeli durum ile karşılaşmaya yer verilmez. Örneğin yolcularımız yolda kalma gibi sorunlarla karşılaşmadan hızlı bir şekilde gitmek istedikleri yere ulaşır.

Hızlı ve Güvenli

Konforlu ve rahat bir ulaşım için en önemli durumlardan biri şoförlerdir. Kartal korsan taksi firmamız taksicilik hizmeti kapsamında çalıştığımız deneyimli şoför arkadaşlarımız, nazik davranışlarıyla bilinir. Hiçbir şekilde yolcularımıza kaba bir davranışta bulunmazlar. Bu yüzden yolcularımız, herhangi bir sorun yaşamadan keyifli bir yolculukla istedikleri yere ulaşır. Taksicilik alanında uzman şoför arkadaşlarımız kaliteli araç sürme konusunda gereken eğitim aldıkları için hızlı bir ulaştırma hizmeti sunar.

Özel ulaşım anlayışında kaliteli hizmet ayrıcalığını veren çalışanlarımızı bünyemizde barındırıyoruz. Bundan dolayı yolcularımız için hiçbir zaman kaliteden ödün vermiyoruz. Gitmek istediğiniz otogar ve havaalanı gibi yerler için sabit fiyatlar belirliyoruz. Böylelikle gereğinden çok daha fazla ücret ödemeden, önceden belirlenen fiyatlarla yolculuk gerçekleştiririz. Yolcularımız, sabit fiyatlardan bilgi almak için bizimle istedikleri zamanda iletişime geçebilirler.

Kartal korsan taksi olarak 7/24 hizmet veriyoruz. Yolcularımız gece ya da gündüz fark etmeden bizimle istedikleri zaman iletişime geçebilir. Whatsapp hattımız ve telefon numaramız her zaman çalışır durumda. Böylelikle her zaman yolcularımıza hızlı bir dönüş yaparız.

Kartal Korsan Taksi olarak hizmet verdiğimiz semtler ve mahalleler;
 • Atalar Mahallesi Korsan Taksi
 • Cevizli Mahallesi Korsan Taksi
 • Cumhuriyet Mahallesi Korsan Taksi
 • Çavuşoğlu Mahallesi Korsan Taksi
 • Esentepe Mahallesi Korsan Taksi
 • Gümüşpınar Mahallesi Korsan Taksi
 • Hürriyet Mahallesi Korsan Taksi
 • Karlıktepe Mahallesi Korsan Taksi
 • Kordonboyu Mahallesi Korsan Taksi
 • Orhantepe Mahallesi Korsan Taksi
 • Ortamahalle Mahallesi Korsan Taksi
 • Petrol-İş Mahallesi Korsan Taksi
 • Soğanlık Mahallesi Korsan Taksi
 • Topselvi Mahallesi Korsan Taksi
 • Uğur Mumcu Mahallesi Korsan Taksi
 • Yakacık Çarşı Mahallesi Korsan Taksi
 • Yakacık Yeni Mahallesi Korsan Taksi
 • Yalı Mahallesi Korsan Taksi
 • Yukarımahalle Mahallesi Korsan Taksi
 • Yunus Mahallesi Korsan Taksi
 • Aydos Korsan Taksi
 • Dragos Korsan Taksi
 • Yakacık Korsan Taksi

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA