Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Küçükçekmece Korsan Taksi, Bir taksi firmasının yolcularına en üstün kalitede hizmet sunabilmesi için birçok alanda hizmet sağlaması gerekmektedir. Bu konuda oldukça kaliteli ve deneyimli olan Küçükçekmece korsan taksi firmamız, yolcuları için her türlü olanağı sunmaktadır. Taksi firması farklı yolcu alma ve bırakma konumları belirler. Bu durum yalnızca belirli konumlar için değil farklı bölgelerde farklı konumlarda firmamızın yer edinmesini de sağlar. Küçükçekmece bölgesinde bulunan korsan taksi firmamız, farklı bir yerde de bulunduğu sürece orada taksi hizmetinden yararlanmak isteyen yolculara da hizmet sunar. Firma olarak yolcularımız için alanında en iyi hizmeti sunuyoruz. Bundan dolayı birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen bir korsan taksi firması haline geldik.

Korsan Taksi Küçükçekmece

İstanbul ili içerisinde yapılan şehir içi yolculuklar, genel olarak toplu taşıma ile gerçekleştirilir. Küçükçekmece’den farklı bir bölgeye yolculuk yapmak gerektiği durumlarda kaliteli ve fiyat olarak da herkesin bütçesine uygun bir taksi firması olarak bizi tercih edebilirsiniz. Küçükçekmece korsan taksi firması, İstanbul’da şehir içi ulaşımda tercih edilen bir firma haline geldi. Burada yalnızca kaliteli hizmet değil, herkesin bütçesine uygun bir şekilde fiyat modeli ile hizmet sunuyoruz. Uzun mesafeli seyahatlerde yolcuların oldukça yüksek ücretler ödemesi yerine daha ekonomik fiyatlar ile yolculuklarınızı firmamız ile gerçekleştirebilirsiniz. İstanbul’un her bölgesinde ve günün her saatinde ulaşım hizmeti yolcularımız için sağlanır. Firmamız bizlere ilettiğiniz konuma en yakın aracı bulunduğunuz yere yönlendirir ve en kısa zaman içerisinde ulaşmanızı sağlayarak zamandan tasarruf edersiniz.

Küçükçekmece Korsan Taksi Numarasına Nasıl Ulaşılır?

Küçükçekmece korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde  Korsan Taksi Maltepe müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

  • Öncelik olarak yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
  • Veya buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden avcılar taksi talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Küçükçekmece korsan taksi günün her anı istediğiniz zaman hizmet vermektedir. Birçok taksi firmasının gece ya da gündüz saatlerinde farklı fiyat uygulamaları bulunuyor. Bu durum gece ya da gündüz trafiğinin yoğunluğuna göre farklılık gösteriyor. Ancak firmamızda gece ve gündüz için uygulanan fiyat modelinde herhangi bir değişim olmamaktadır. Gece ya da gündüz gerçekleştirdiğiniz her yolculukta ekonomik fiyatlar uygulanır ve günün her saatinde aynı ücret geçerlidir. Herkesin bütçesine uygun fiyatlandırma modeli olması ile birlikte araçlarımız oldukça konforlu ve güvenlidir. Yolcuları rahatsız edecek ya da tekrardan tercih etmemesi gibi herhangi bir durum firmamızda yaşanmaz. Olabildikçe rahat ve yeniden firmamızı tercih etmeniz için gerekli tüm olanaklar yolcumuz için sağlanır. Güvenli ve konforlu bir şekilde yolculuk yaşamanızı sağlayarak sizleri istediğiniz yere en kısa sürede ulaştırıyoruz.

Küçükçekmece Korsan Taksi Fiyatları

✅Küçükçekmece – Acıbadem Arası 33 KM – 230TL
✅Küçükçekmece – Ataşehir Arası 45 KM – 250TL
✅Küçükçekmece – Beşiktaş Arası 25 KM – 150TL
✅Küçükçekmece – Çatalca Arası 42 KM – 250TL
✅Küçükçekmece – İstanbul Havalimanı Arası 35 KM – 250TL
✅Küçükçekmece – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 50 KM – 400TL
✅Küçükçekmece – Tekirdağ Merkez Arası 125 KM – 650TL
✅Küçükçekmece – Esenyurt Arası 23 KM – 120TL
✅Küçükçekmece – Beylikdüzü Arası 26 KM – 130TL
✅Küçükçekmece – Yenibosna Arası 12 KM – 90TL

Firmamızda aktif olarak kullanılan araçlarımıza, bakım ve temizlikleri konusunda oldukça dikkatli davranırız. Araçlarımız içerisinde hiçbir şekilde sigara kullanımına izin verilmez. Bu nedenle bir yolcumuzun inmesinin ardından sonraki yolcumuz bindiği zaman araç içerisinde herhangi bir sigara veya başka bir kötü koku ile karşılaşmaz. Bu nedenle sigaraya karşı olan kişiler için rahatsız edici kokuları araçta bulundurmamaktayız. Konforlu yolculuk sağlanması için özellikle yaz aylarında araçta klima sistemi yer almaktadır. Araçlarımızın klimaları yaz aylarında serinlik için çalışırken, kış aylarında ise ısıtma amacıyla çalışmaktadır. Bununla birlikte araçların yolda kalması ya da arızalanması gibi olumsuz durumlar kesinlikle yaşanmaz. Bakımları düzenli olarak yapılan araçlarımızda her türlü önlem alınarak ulaşım hizmeti verilmektedir.

küçükçekmece korsan taksi
küçükçekmece korsan taksi

Küçükçekmece Korsan Taksi Hizmeti

Küçükçekmece korsan taksi bünyesinde bulunan çalışan arkadaşlarımız, yolculuk sırasında yolculara son derece güler yüzlü ve saygılı davranır. Yolcular ile iletişime geçilmesi durumunda yolcuların saygısız bir tavır ile karşılaşması söz konusu dahi değildir. Yolculuk süresince her zaman güler yüzlü olan şoför arkadaşlarımız isteğiniz durumunda yol boyunca size rehberlik edecektir. Aynı zamanda hiçbir zaman rahatsız edecek herhangi bir davranışta bulunmaz. Bundan dolayı güvenli ve konforlu bir yolculuk için firmamızı tercih edebilirsiniz. Hizmetleri kapsamında güven ve kaliteye özen gösteren firmamız, bu konuda alanında öncüdür.

İstanbul ili içerisinde bir bölgeden başka bir bölgeye yolculuk yaparken, bazen trafiğe bağlı olarak ya da çeşitli sebeplerden dolayı yol uzayabiliyor. Bu durumda aileniz ile birlikte seyahat yapmanız gerektiği sırada araçlarımız uzun mesafeli yolculuklara uygun özellikler taşır. Bazı taksi işletmelerinde bulunan araçlar uzun mesafeli yolculuklara uygun olmayıp, arızalanabilir. Bu durum ise yolcuların istedikleri yere ulaşamamasını ve yolda kalma gibi sorunlarla karşılaşmalarına neden olur. Ancak firmamız tarafından böyle olumsuz durumsal kesinlikle yaşanmaz. Araçlarımız uzun yolculuklara uygun bir şekilde hazırlanır. Küçükçekmece korsan taksi, oldukça lüks ve konforlu araçlar ile hizmetlerini sunmaya devam etmektedir.

Küçükçekmece Korsan Taksi

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA