Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Osmanbey Korsan Taksi, Osmanbey bölgesinde rahatlıkla ve hızlı bir şekilde ulaşabileceğiniz Osmanbey korsan taksi, günün her saati yolcularımızın hizmetinde olmaya devam ediyor. İstanbul’un bütün bölgelerinde ulaşım hizmeti sunuluyor. Son derece güvenilir olup, yeni model hizmetin yanı sıra deneyimli personel de yolcuların kaliteli bir seyahat imkanı sağlamasını destekliyor. Ulaşımın yeni model araçlar ve en uygun fiyatlı hali ile Osmanbey korsan taksi hizmetleri sabit fiyat modeli ile ön plana çıkmaktadır. Nüfusu, büyüklüğü ve yaşanan trafik yoğunluğu ile yolcuların ciddi bir şekilde ulaşım sorunu olduğu İstanbul şehrinde, ulaşımda oluşan en önemli sorunlardan biri ise güven ve kaliteli hizmet sunulmasıdır. İstanbul’da yaşayan kişilerin gün içerisinde sıklıkla taksi kullanması da bu sektörü hareketlendirmektedir.

✅Osmanbey – Acıbadem Arası 12 KM – 140TL
✅Osmanbey – Ataşehir Arası 20 KM – 150TL
✅Osmanbey – Esenler Arası 17 KM – 110TL
✅Osmanbey – Çatalca Arası 60 KM – 350TL
✅Osmanbey – İstanbul Havalimanı Arası 40 KM – 250TL
✅Osmanbey – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 40 KM – 300TL
✅Osmanbey – Tekirdağ Merkez Arası 154 KM-800TL
✅Osmanbey – Beylikdüzü Arası 39 KM – 200TL
✅Osmanbey – Esenyurt Arası 37 KM – 200TL
✅Osmanbey – Yenibosna Arası 21 KM – 130TL

Korsan Taksi Osmanbey

Yeni model ve yüksek konforlu araçlarımız ile sağlanan hizmet uzun yıllardır İstanbul’un her bölgesine güvenli ve profesyonel bir şekilde ulaşım hizmeti vermektedir. Profesyonel şoför ekibimiz ile sunduğumuz hizmetler yeni model araçlarda kaliteli ve güvenli bir yolculuk denildiği zaman Osmanbey korsan taksi firmasının geniş bir araç filosu ile yolcularına hizmet sunduğu akla gelmektedir. Geniş araç filosuyla birlikte güler yüzlü çalışma arkadaşlarımız ile 7/24 olmak üzere kesintisiz bir şekilde günün her saati hizmet veren korsan taksi firmamız en kısa zaman içerisinde ulaşmak istediğiniz yere güven içerisinde götürür. Tek amacı hızlı ve güven içerisinde ekonomik ulaşım hizmeti veren olan firmamızın yolculara özel fiyat uygulamaları da bulunur.

Hızlı ve Güvenli

Sabit ve uygun fiyat uygulamasının yanı sıra hizmet için bizimle iletişim kurarak korsan taksi hizmetlerimizden, bulunduğunuz yer ve gideceğiniz yer belirtilerek telefonda ya da whatsapp hattımız üzerinden en uygun fiyat seçenekleri sizlere sunulur. Yolculara konforlu ve kaliteli bir seyahat sunmak isteyen güzel yüzlü, alanında profesyonel olan şoförlerimiz; hiçbir zaman yolculuk başında belirlenen ücret dışında herhangi bir ek fiyatlandırma gibi bir durum ile karşılaşmanıza olanak sağlamaz. Rezervasyonlu ulaşım hizmetlerimizde tüm yolculara araç seçme imkanı ile konforlu ve güven içerisinde gerçekleşen yolculuk süreci sunulur. Her türlü ulaşım gereksinimi için tercih edilen firmamızda ihtiyacınıza göre geniş araç seçenekleri de yer almaktadır.

Konforlu ve Rahat

Randevu sistemi ile yapılacak yolculuklar durumunda filomuzda bulunan araçlardan istediğinizi seçebilirsiniz. Şehir içi ulaşımlarda rezervasyon öncesi en erken bir saat içerisinde bizimle iletişime geçmeniz gerekirken, şehirlerarası yolculuklarda ise en erken bir gün içerisinde bizimle iletişime geçerek araç rezervasyonu yaptırmanız gerekir. Osmanbey bölgesinde istediğiniz zaman hızlı, güvenli ve konforlu yolculuk için Osmanbey korsan taksi ile iletişime geçebilirsiniz.

Prof Şoför Kadrosu

Zamandan tasarruf için en güvenli ve hızlı bir şekilde ulaşmak istediğiniz yere gitmek için birçok kişinin sıklıkla tercih ettiği Osmanbey korsan taksi firmamız, hizmetlerini en iyi personel kadrosu ile yolcuları ile buluşturur. Yolcunun varış yerine navigasyon üzerinde gösterilen en kısa güzergahtan ulaştıran deneyimli şoför arkadaşlarımız haftanın her günü ve günün her saati kesintisiz bir şekilde tüm ulaşım hizmetlerinde konforlu ve yeni model araç kullanır. Kısa mesafe ya da uzun mesafe fark etmeksizin çok yolculu ulaşım hizmeti de sağlayan firmamızın şoförlerinin tamamı trafik kurallarına uyar ve yolculukların güven içerisinde tamamlanmasını sağlar.

Çok yolculu ya da kişisel olarak İstanbul içerisinde yolcuların tüm ulaşım ihtiyaçları firmamız tarafından sağlanır. Özel organizasyonlar ya da etkinliklere ulaşımınız için özel şoförlü araç hizmetleri de firmamız tarafından sizlere sunulur. Osmanbey korsan taksi firmamız tarafından Osmanbey ve çevre bölgelerinde birçok merkez noktada araçlarımız hazır bir şekilde bekletilir. Böylelikle yolcuların uzun zaman boyunca araç bekleme ihtimalleri de ortadan kaldırılır. Osmanbey korsan taksi internet sayfasında bulunan telefon numarası ile firmamızla iletişime geçerek hizmet almanız mümkündür. İnsana ve insan hayatına değer veren bir hizmet anlayışı içerisinde olarak İstanbul’un yaşadığı yoğun trafik temposu içerisinde yüksek konforlu bir şekilde ilerlemek ve yolculuk gerçekleştirmek için en iyi alternatiftir. Yolcunun can güvenliğini sağlamak ve konforlu bir şekilde ulaşım sağlamasını öncelikli amaç olarak hedefleyerek yola çıkan tüm ekip arkadaşlarımız ve bu alanda deneyimli profesyonel şoför arkadaşlarımız müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutacak bir hizmet politikasını izler. Siz de şehir içerisindeki ulaşımlarınızda hızlı ve kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız firmamız ile iletişime geçebilirsiniz.

Osmanbey Korsan Taksi hizmetleri yeterli sayıda son model araçları ve değişimli çalışan profesyonel sürücülerimizle 7 gün 24 saat sizlerin ulaşımını kolaylaştırmak için çaba sarfetmekteyiz.Beylikdüzü‘nün tüm bölgelerinde Hizmet Vermekteyiz

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA