Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Sancaktepe Korsan Taksi, İstanbul’da alışa gelinmiş olan ticari taksi hizmetlerinden ve eski model araçlar ile rahat edemediğiniz yolcuklardan kurtulmak isteyen kişilerin tercihi Sancaktepe korsan taksi firmamız kaliteli ulaşım hizmetini uygun fiyatlar ile sağlıyor. Yolcuların ihtiyaç duyduğu her an bulunduğunuz yere en yakın aracımızın yönlendirilmesi ile güler yüz, saygı ve deneyim ile hizmet göstererek memnuniyetini kazanarak taçlandırılıyoruz. Bu alanda profesyonel olan şoför arkadaşlarımız ile güvenli bir yolculuk deneyimini yaşatıyoruz. Yeni model ve konforlu araçlarımızla yolculuk sırasında rahat etmenizi sağlıyoruz. Sabit ve uygun fiyat modeli kapsamında yolculuk sonunda herhangi bir ek ücretle karşılaşmanızı önleyerek mağduriyet yaşamanızın önüne geçiyoruz.

Sancaktepe Korsan Taksi Fiyatları

Bütçenize göre taksi seçeneklerimiz, yeni model araçlar ve profesyonel sürücülerimiz ile hizmet sunuyoruz. Güvenli ve özel taksi hizmetimizle uygun fiyatlarımızla kaliteli ve güvenli bir şekilde hedefinize ulaşacaksınız.

✅Sancaktepe – Acıbadem Arası 21 KM – 120TL
✅Sancaktepe – Ataşehir Arası 15 KM – 100TL
✅Sancaktepe – Beşiktaş Arası 27 KM – 160TL
✅Sancaktepe – Çatalca Arası 84 KM – 450TL
✅Sancaktepe – İstanbul Havalimanı Arası 60 KM – 380TL
✅Sancaktepe – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 17 KM – 150TL
✅Sancaktepe – Tekirdağ Merkez Arası 171 KM – 900TL
✅Sancaktepe – Beylikdüzü Arası 65 KM – 350TL
✅Sancaktepe – Esenyurt Arası 62 KM – 350TL
✅Sancaktepe – Esenler Arası 42 KM – 250TL

Deneyimli şoförlerimiz beklenmedik durumlarda oluşabilecek her türlü aksiliğe profesyonel çözümler geliştirir. Geniş kapsamlı hizmet anlayışından dolayı birçok kişi tarafından sıklıkla tercih edilen Sancaktepe korsan taksi hizmetlerimizde tüm yolculuklarda beklenen hizmeti sağlar ve garanti eder. Sürekli olarak yenilenen ve zamana uygun hizmet anlayışını benimseyen çalışma arkadaşlarımız günün her saati bir telefon kadar uzağınızdadır. Sancaktepe ilçesinde bulunan tüm mahallelere hakim olan şoför arkadaşlarımız İstanbul’un her noktasında sizlere ulaşım hizmeti veriyor. İstediğiniz her an her yere ulaşım imkanı sunan korsan taksi firmamız İstanbul’da ulaşımın en iyi tercihlerinden biri haline geldi. 7/24 hizmet vermenin yanı sıra kapınızdan sizi alıp, en kısa sürede ulaşımınızı sağlıyoruz.

Sancaktepe Korsan Taksi
Sancaktepe Korsan Taksi

Korsan Taksi Sancaktepe Durağı

Her zaman yolcunun konforu ve güvenliğinin ön planda bulunduğu Sancaktepe korsan taksi firması olarak araçlarımızı düzenli olarak kontrolden geçiriyoruz. Böylelikle olası bütün arızalanmaların ve diğer sorunların önüne geçerek yolculuk esnasında yaşanacak olumsuzluklara yer bırakmıyoruz. Yeni model araçları ile klimalı hizmet sunan ve her mevsimin şartlarına uygun kullanımı ile rahat bir yolculuk yaşamanızı sağlıyoruz. Uzun zamandır edindiğimiz deneyim ile İstanbul’un her yerine kolay ulaşım imkanı firmamız tarafından verilmektedir. Yolculara ulaşmak istedikleri tere en kısa sürede ulaştıran şoför arkadaşlarımız böylelikle hem süreden hem de paradan tasarruf etmenize olanak oluşturur. Yolcunun seyahati boyunca kendini güvende ve konforlu hissetmesi için gereken uygun ortam oluşturulur.

Hızlı ve Güvenli

Müşteri odaklı hizmet anlayışı ile Sancaktepe korsan taksi hizmetleri için şehir içi ya da şehirlerarası yolculuklarda yolcu güvenliği ve konforu her zaman ön planda yer almaktadır. İşinde tecrübeli ve profesyonel olan şoför çalışanlarımız güler yüzlü ve saygılı hizmet anlayışı ile hizmet verir. Yol boyunca yolcularına rehberlik eden şoförler ile ulaşımınız güven içerisinde sağlanır. Yeni model ve klimalı araçlarla konforlu yolculuğun kapılarını açar. Araç içi düzenli temizlik ve bakımlar gerçekleştirilerek hijyenik bir ortam sağlanır. Yolcu güvenliği ve konforunu hedef alan ulaşım hizmeti tüm yolculuklarda amaçlanır. Hizmetimizde temel hedefimiz üst seviyede müşteri memnuniyetini kazanarak hizmetlerimizi sunmaktır.

Konforlu ve Rahat

Konforlu ve güven içerisinde ulaşım sağlayan korsan taksi hizmetleri İstanbulluların şehir içi ya da şehirlerarası ulaşımda tercih ettiği bir hizmettir. Yolcuyu müşteri gibi değil de bir aile ferdi olarak gören deneyimli şoför arkadaşlarımız ile güvenli ve huzurlu bir yolculuk süreci yaşarsınız. Yolcu sağlığı ve yolcunun araç içerisinde rahat edebilmesi için gereken tüm hazırlıklar yerine getirilir ve yolcuya keyifli bir yolculuk deneyimi sunulur. Her bir yolcu araç içerisinde kendini özel aracında gibi hisseder. Keyifli seyahat deneyimi yaşanması için tüm olanaklar sağlanır ve her kesimin sıklıkla tercih ettiği ulaşım hizmeti olan Sancaktepe korsan taksi mükemmel deneyimleri yolcularına sunar.

Taksi hizmetlerinde en önemli olan hızlı ve güvenli olmanın yanı sıra bekletilmeden gerçekleştirilen hizmet anlayışıdır. Bunu sağlayan Sancaktepe korsan taksi sayesinde müşteri memnuniyeti ve konforlu yolculuk sağlanır. Hizmet anlayışında müşteri memnuniyetini dikkate alan iş anlayışı ile konforu en üst seviyede sağlamayı amaç ediniyoruz. Müşteriyi gitmek istediği yere en kısa sürede en uygun güzergahlar üzerinden ulaştıran işinde deneyimli şoför arkadaşlarımız sabit ve uygun fiyat modeli ile müşteri odaklı bir hizmeti yolcularına sunar. Güvenli bir yolculuk sağlanması için araçların bakımları düzenli zaman aralıklarında gerçekleştirilir ve olası her türlü arızanın önüne geçilir. Ulaşımı sağlanacak nokta için en uygun gidiş güzergahı belirlenir ve en kısa yoldan ulaşım sağlanarak hiçbir zaman ek ücret ödemenize gerek kalmaz. Sancaktepe korsan taksi şoförleri yaşanan yoğun trafiklerde en uygun güzergahı kullanır ve böylelikle hızlı bir şekilde gitmeniz gereken yere ulaşımınız sağlanır.

Sancaktepe Korsan Taksi Telefon Numarası

Korsan taksi için fiyat almak için hemen 05428391919 numaralı telefondan bizi arayın!

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA