Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Silivri korsan taksi güvenilir ve kaliteli hizmetin verildiği taksi firması olarak faaliyetlerini sürdürmektedir. İhtiyaç duyan kişilerin taksi hizmeti alması için çalışan Silivri taksi korsan hizmetlerini en iyi şekilde yapmaktadır. Bir yere gitmek taksi hizmeti ile oldukça kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Seyahat etmenin ve yolculuk yapmanın keyifli yanı taksi hizmeti alarak konforlu bir şekilde istenen yere gidilmektedir. Silivri korsan taksi iletişim numarası üzerinden kolaylıkla firma yetkilisi ile irtibata geçilmektedir. Taksi şoförlerinin deneyimli olması seyahatin en iyi şekilde gerçekleşmesini sağlamaktadır. Çağrılan korsan taksi en hızlı şekilde istenen yere varılmasını sağlamaktadır.

Profesyonel Korsan Taksi Hizmeti Veren Firma

Profesyonel çalışan Silivri korsan taksi müşterilerinin memnuniyetini düşünerek hareket etmektedir. Havaalanı veya otogara ulaşmak gerekli olduğunda taksiler en iyi ulaşım aracı olmaktadır. Zamanında varmak istenen yere ulaşım sağlanması için korsan taksi hizmeti alınabilmektedir. Silivri ucuz taksi ile uygun fiyatlar üzerinden ulaşım sağlanmaktadır. Hastaneye veya randevuya gitmek isteyen kişiler için taksi hizmeti oldukça gerekli olmaktadır.

Uygun fiyatlar ile ulaşım hizmeti sağlayan korsan taksiler kişilerin ilk tercihi olmaktadır. Taksinin konforlu olması kullanan kişilere de büyük fayda sağlamaktadır. Silivri yakın korsan taksi ile her zaman seyahat etmek keyifli bir yolculuk deneyimi yaşatmaktadır. Profesyonel hizmet veren Silivri korsan taksi firmamızdan ihtiyaç duyduğunuz her durumda en iyi taksi hizmetini alabilirsiniz.

Silivri Korsan Taksi, kullanmanın en iyi yönlerinden biri de şüphesiz ki uygun fiyatlı olması. Normal taksiye oranla çok daha ekonomik olan Silivri korsan taksi hizmeti, bütçe dostu fiyatlarla bir yerden bir yere erişmenize olanak tanır. Hiçbir ek ücret ödemeden taksi sizi kapınızdan alır ve varmak istediğiniz adrese güvenli ve hızlı şekilde ulaştırır. Bu sayede zaman, enerji ve maddi anlamda tasarruf etmiş olursunuz.

Silivri Korsan Taksi Yeni Numarası Yayında

İstanbul’da ulaşımı hızlandıran ve kolaylaştıran Güzel taksi, özel fiyat tarifesiyle standart taksi fiyatlarından daha uygun seçenekler sunar. Silivri korsan taksi, İstanbul’da yenilikçi bir hareket başlatarak yolcularını uygun fiyata gidecekleri adrese ulaştırmaktadır. Lüks araçlar ve uygun fiyatlarla acil durumlarda da yanınızda olacak güvenli taksi firması, adresinize 20 dakikada gelecektir.

Silivri Korsan Taksi Numarası05428391919

Ülkemizin en gözde tatil beldelerinin başında yaz kış günübirlik ya da daha uzun süreli olarak İstanbul İl’ine bağlı olan Silivri bölgesi geliyor. Yerli yabancı turistlerin gözdesi olan Silivri korsan taksi noktasında da çok sayıda seçeneğin olduğu kentlerin başında geliyor. Kente gerek gelen turistler gerek ise bölge sakinleri kimi zaman tercihlerini bu yönde kullanıyor.

Silivri Korsan Taksi Durağı Çalışma Saatleri

Silivri taksi korsan taksi durağı  sizlere 7/24 aktif olarak hizmet sunmaktadır. Korsan taksilerin kavramın kendisinden de net bir biçimde anlaşılacağı gibi normal taksi statüsünde olmayan araçlar olduğunun altını çizmek gerekir. Korsan taksilerin normal taksi plakası yoktur. Kimi zaman kişisel araçlar ile yapılır. En büyük özellikleri diğer taksilere göre Silivri ucuz taksi noktasında en iyi seçenek olduğudur. Normal taksilerden çok daha uygun fiyata taşımacılık yaparlar. Vergiden muaf olmaları bunun en önemli nedenleri arasındadır.

Silviri Bölgesinde Korsan Taksi Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İster Silivri yakın korsan taksi arayanlar ister yakınlığına uzaklığına bakmadan böyle bir arayışa giren kişilerin dikkat etmeleri gereken hususlar vardır. Bunların en başında hizmet verecek kişi ya da kurumun güvenle herhangi bir soruna yol açmadan ulaşım hizmeti vereceğinden emin olunmalıdır. Bunun yanı sıra fiyat konusunda da özellikle kente ilk defa gelenler bir araştırma yapmalı ve ucuz olduğundan emin olmalıdır. Nitekim  firmamız Silivri korsan taksi iletişim numaramız arandığında kafanızda en ufak bir soru işareti olmadan güvenle bu hizmeti alabilirsiniz.

✅Silivri – Acıbadem Arası 85 KM – 550TL
✅Silivri – Ataşehir Arası 90 KM – 600TL
✅Silivri – Beşiktaş Arası 80 KM – 450TL
✅Silivri – Çatalca Arası 25 KM – 200TL
✅Silivri – İstanbul Havalimanı Arası 57 KM – 500TL
✅Silivri – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 120 KM – 800TL
✅Silivri – Tekirdağ Merkez Arası 70 KM – 400TL
✅Silivri – Şişli Arası 75 KM – 450TL
✅Silivri – Beylikdüzü Arası 40 KM – 300TL
✅Silivri – Yenibosna Arası 60 KM – 400TL

Silivri, Marmara Bölgesi’nde bulunan İstanbul iline bağlı bir ilçe olan Silivri, İstanbul il merkezinin 69 kilometre batısında, D-100 kara yolu üzerinde bulunan bir sahil şehri. Silviri İlçesine bağlı olan semtler aşağıda sıralanmıştır.

 1. AKÖREN MAHALLESİ
 2. ALİBEY MAHALLESİ
 3. ALİPAŞA MAHALLESİ
 4. BEKİRLİ MAHALLESİ
 5. BEYCİLER MAHALLESİ
 6. BÜYÜK ÇAVUŞLU MAHALLESİ
 7. BÜYÜK KILIÇLI MAHALLESİ
 8. BÜYÜK SİNEKLİ MAHALLESİ
 9. CUMHURİYET MAHALLESİ
 10. ÇANTA BALABAN MAHALLESİ
 11. ÇANTA SANCAKTEPE MAHALLESİ
 12. ÇAYIRDERE MAHALLESİ
 13. ÇELTİK MAHALLESİ
 14. DANAMANDIRA MAHALLESİ
 15. DEĞİRMENKÖY FEVZİPAŞA MAHALLESİ
 16. DEĞİRMENKÖY İSMETPAŞA MAHALLESİ
 17. FATİH MAHALLESİ
 18. FENER MAHALLESİ
 19. GAZİTEPE MAHALLESİ
 20. GÜMÜŞYAKA MAHALLESİ
 21. KADIKÖY MAHALLESİ
 22. KAVAKLI HÜRRİYET MAHALLESİ
 23. KAVAKLI İSTİKLAL MAHALLESİ
 24. KURFALLI MAHALLESİ
 25. KÜÇÜK KILIÇLI MAHALLESİ
 26. KÜÇÜK SİNEKLİ MAHALLESİ
 27. MİMAR SİNAN MAHALLESİ
 28. ORTAKÖY MAHALLESİ
 29. PİRİ MEHMET PAŞA MAHALLESİ
 30. SAYALAR MAHALLESİ
 31. SELİMPAŞA MAHALLESİ
 32. SEMİZKUMLAR MAHALLESİ
 33. SEYMEN MAHALLESİ
 34. YENİ MAHALLESİ
 35. YOLÇATI MAHALLESİ

Silivri korsan taksi

Ülkemizin en güzel kentlerinden bir tanesi de Silivri kentidir. İç Anadolu Bölgesinin en karakteristik kentlerinden olan Silivri aynı zamanda öğrenci yoğunluğunun da en fazla olduğu yerler arasındadır. Ülkemizin önemli sanayi kuruluşlarının olması vb. olgulara istinaden özellikle kente ilk defa gelenler ya da acil işi olanlar ulaşım için taksi tercih ediyor. Burada da yine kimi insanların en çok tercih ettiği taksi türlerinin başında Silivri korsan taksi hizmetleri geliyor.

Korsan Taksi Nedir? Nasıl Çalışır?

Buradan yola çıkarak öncelikle korsan taksi nedir sorusunun yanıtını vermek gerekir ise korsan taksiler taksilerde olması gereken plakaya sahip olmayan normalde taksi statüsünde olmayan ama taksi gibi çalışan araçlardır. Normal taksilerin verdiği hizmeti verirler. Bu taksilerin en önemli özelliği Silivri ucuz taksi örneğinden yola çıkarak taksi ücretlerinin çok daha uygun fiyatlı olmasıdır

Kişiler eğer Silivri kentinde yaşıyor ise böyle bir hizmet alacakları zaman Korsan Taksi Silivri iletişim numarasını günün her saati arayarak taksi gereksinimlerini karşılayabilirler. Silivri taksi korsan hizmetlerinden dilediğiniz an faydalanabilirsiniz.

Korsan Taksi Seçerken Bilinmesi Gerekenler

Silivri yakın korsan taksi arayanlar mutlaka kendilerine yakın bir taksi bulacaktır. Kente ilk defa gelenler ise bulundukları yerden herhangi bir arama motoruna girerek bu taksilere rahatlıkla ulaşabilirler. Burada bilinmesi gereken husus mutlaka güvenilir biçimde profesyonelce hizmet veren kurum ve kişilerden hizmet alınması gerektiğidir. İşte bizim firmamızdan herhangi bir sorun sıkıntı olmadan böylesi bir hizmet alabilirsiniz.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA