Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Antalya Korsan Taksi, Kolay bir ulaşım için en sık tercih edilen ulaşım araçları arasında taksiler bulunuyor. Biz de Antalya korsan taksi hizmetimizle ulaştırma alanında edindiğimiz deneyim ile kaliteli bir ulaşım hizmeti veriyoruz. Yolcularımızın herhangi bir sorun yaşamadan rahat ve güvenilir bir yolculuk yaşamalarını sağlıyoruz.

Korsan taksi firmaları arasında profesyonelliğimizle biliniriz. Firmamız filosunda bulunan araçlarımızın hiçbir teknik soruna sebep olmaması için bütün bakım ve onarım işlemlerini düzenli aralıklar içerisinde yaparız. Ayrıca her zaman yolcularımızın isteklerini göz önünde bulundurarak hareket ederiz. Böylelikle kaliteli bir ulaşım hizmetini yolcularımıza veririz. Bu kaliteli ulaşım hizmetindne faydalanmak için yolcularımız 7/24 kesintisiz olmak üzere bizimle günün her anı iletişime geçebilirsiniz.

✅Antalya – İzmir Arası 460 KM – 4600TL
✅Antalya – Bodrum Arası420 KM – 4200TL
✅Antalya – Didim Arası450 KM – 4500TL
✅Antalya – Kuşadasi Arası420 KM – 4200TL
✅Antalya – Antalya Havalimanı Arası14 KM – 200TL
✅ Antalya – Otogar Arası9 KM – 100TL
✅Antalya – Mersin Merkez Arası460 KM -4600TL
✅Antalya – Ankara Arası550 KM – 5500TL
✅Antalya – İstanbul Arası730 KM – 7300TL
✅Antalya – Alanya Arası135 KM – 1350TL

Antalya korsan taksi olarak her zaman yolcularımızın memnuniyetine odaklanıyoruz. Firmamız bünyesinde çalışan şoför arkadaşlarımız, navigasyon kullanımıyla gidilecek yolu hiçbir şekilde uzatmadan varış noktasına sizleri ulaştırıyor. Çünkü şoförlerimiz, yoğun saatlerde İstanbul trafiğinde kullanılabilecek tüm alternatif güzergahları bilen ve kullanan deneyimli kişilerdir. Yılların verdiği deneyimle daima kaliteli bir ulaşım hizmeti sunarlar. Bu profesyonel ulaşım hizmetimiz, yolcularımızın kaliteli bir ulaşım deneyimi yaşamasına olanak sunar.

Antalya Korsan Taksi Güvenli

Yolcularımızın, ulaşım alanında herhangi bir sorunlar karşılaşmaması için her adımı eksiksiz bir şekilde düşünüyoruz. Bu sayede Antalya korsan taksi hizmetiyle her zaman yolcularımızın avantajlı olmasını sağlıyoruz. Yolcularımız, bize ulaştığı andan itibaren profesyonel ulaşım hizmetlerinin verdiği ayrıcalığını yaşar. Hızlı ve güven içerisinde gerçekleştirilen ulaşımın farkını görürler. Herhangi bir sıkıntı yaşamadan en kısa zaman içerisinde gitmek istedikleri yere varırlar.

İstanbul gibi büyük ve yoğun nüfusu bulunan bir şehirde ulaşımın maddi anlamda ne kadar maliyetli olduğunun farkındayız. Bundan dolayı yolcularımızın çok daha memnun olması için düşük fiyatlarla ulaşım hizmeti veriyoruz. Korsan taksicilik hizmetleri açısından en uygun fiyatlarımızı, her bütçeye uygun olarak belirleriz. Böylece yolcularımız, kaliteden yoksun kalmadan düşük fiyat ödeyerek yolculuğunu tamamlayabilir. Siz de bizi tercih ederek ulaşım konusunda birçok avantajdan yararlanabilirsiniz.

Antalya Korsan Taksi Hizmeti

Antalya Korsan Taksi firmamız, her zaman kalitenin ve güvenilirliğin adreslerinden biridir. Sağlam ve kaliteli altyapımız sayesinde sektörde yaşanılan birçok güvensizliğin önüne geçilir. Kısa mesafe için yolcu almama, gereksiz yere yol uzatma gibi bütün usulsüzlükler, firmamız tarafından ortadan kaldırılmıştır. Bu ve bunun gibi birçok avantajımız şu şekilde sıralanabilir:

 • Yoğun ve sıkışık İstanbul trafiğinde alternatif güzergahları bilen şoförlerimiz sayesinde hızlı bir ulaşım sağlanır.
 • Kısa mesafe ya da uzun mesafe fark etmeksizin en iyi ulaşım hizmeti sunulur.
 • Yolcularıma her zaman her bütçeye uygun fiyatlandırma yapılır.
 • Yolcularımız, yeni model araçlarımızın kalitesi sayesinde konforlu bir ulaşım hizmeti alırlar.
 • Şoförlerimiz, İstanbul’un bütün sokak ve caddelerini bilerek ulaşımınızı sağlar. Bu yüzden yoğun bir trafikte alternatif yolları tercih ederek hızlı bir şekilde gitmeniz gereken yere ulaştırırlar.
 • Yolu gereksiz yere uzatmadan ve kısa yolları tercih ederek hem daha uygun hem de hızlı bir ulaşım hizmeti veririz.
 • İletişim kurulduğu andan itibaren yolcularımız, çok fazla beklemez. Araçlarımız bulunduğunuz adrese hızlıca gelir.
 • Şoförlerimiz her zaman saygılı ve güler yüzlü tavırlar sergiler.
 • 7/24 kesintisiz olarak verdiğimiz profesyonel hizmetle zaman sınırı ortadan kalkar.

Antalya Korsan Taksi

Antalya korsan taksi
Antalya korsan taksi

Antalya Korsan Taksi firmamız, taksicilik alanında ortaya çıkan haksızlık ve usulsüzlüklerin bilincindedir. Firmamız tarafından gereksiz yere yol uzatma, kısa mesafeye yolcu almama, gibi çıkan usulsüzlükler ve sorunlar yaşanmaz. Yolcularımızın tedirginliğe maruz kalmadan ulaşım hizmeti alması için her zaman güvenilirliği ön planda tutarız. Yolcularımız, güven problemi yaşamadan gitmek istedikleri adrese ulaşırlar.

İstanbul’un bütün semtlerinde hizmet verdiğimiz araçlarımız, geniş ve konforludur. Bu sayede yolcularımız, konforundan ve rahatından ödün vermeden yolculuklarını gerçekleştirir. Ayrıca şoförlerimiz, müşteri memnuniyetini öncelikli hedef olarak belirleyerek hareket eder. Rahatsız edici hareetlerden uzak durarak hizmet verirler. İstediğiniz adrese konforlu bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Yolcularımız, gerek araçlarımızın kalitesinden gerek şoförlerimizin saygılı ve güley yüzlü davranışlarından kendilerini özel araçlarındaymış gibi rahatlıkta ve güvende hissederler.

Hızlı ve güvenilir ulaşım hizmetinin adresi olan Antalya korsan taksi firmamız kaliteli hizmet anlayışını ilke edinir. Kısa mesafelerde dahil olmak üzere yolcularımızın ulaşmak istediği adrese ulaşmasını sağlar. Hizmetlerimiz her zaman her yolcumuza ayrıcalıklı olarak sunulur. Yolcularımızın, kaliteli taşımacılığın farkını yaşatmayı ilke edinerek birçok hizmetten faydalanmasına olanak tanırız.

Gündüz saatlerinde sunduğumuz kaliteli hizmeti gece boyunca da sürdürüyoruz. 7/24 olmak üzere sınırsız bir şekilde aktif olarak yolcularımızın istediği saatte ulaşım hizmeti almasını sağlarız. Bize ulaşmak isteyen yolcularımız için telefon numarası ve WhatsApp hattımız sürekli olarak açıktır. İstenilen saatte ulaşarak kaliteli ulaşım hizmetimizin ayrıcalığından her an yararlanabilirsiniz.

Antalya Korsan Taksi firmamızın bir diğer avantajı da sabit fiyat uygulaması sunmasıdır. Özellikle otogar ya da havaalanına ulaşım sağlamak isteyen yolcularımıza gidecekleri adresten sabit fiyatlar belirleriz. Fiyatlarımız, her mesafe için her bütçeye uygun olarak sunulur. Yolcularımız, belirlenen başta ücretin üstüne herhangi bir ücret ödemeden kaliteli taşımacılığın ayrıcalığını yaşar. Uygun ücretlerle keyifli ve rahat bir yolculuk için firmamız bütün olanaklarını müşterilerine sunar.

Taksi hizmetlerimizden faydalanmak isteyen yolcularımız, bize telefon numarası aracılığıyla ulaşabilir. Web sitemizde yer alan telefon numarasını istedikleri her an arayarak iletişime geçilebilir. Bu sürede yolcularımızın nerede olduklarını ve hangi adrese gideceklerinin bilgisini alırız. Adresinize en yakın ve uygun olan aracımız hemen bulunduğunuz yere yönlendirilerek ulaşım hizmetine başlanır. Kısa süre içerisinde yolcumuz gideceği yere ulaşır.

İletişim için sunduğumuz olanaklardan bir diğeri de WhatsApp iletişim hattımızdır. Yine sitemizde yer alan WhatsApp butonuna tıklayarak bizimle WhatsApp üzerinden mesajlaşma yoluyla iletişime geçilebilir. Yolcularımızdan isim bilgisi ve konum bilgilerini göndermesi rica edilir. Navigasyon kullanarak adresinize en yakın şoförümüz, adrese ulaşır ve bu süreçte yolcularımız çok fazla beklemek durumunda kalmaz.

Acil ya da beklenmedik şekilde ulaşıma ihtiyacınız olan durumlarda yolcularımızdan bunu belirtmesini rica ederiz. Çünkü böyle bir durumda en yakın araç direkt olarak bulunduğunuz yere yönlendirilir. Kısa yollar kullanılarak gidilmesi adrese bölgeye yolcularımız ulaştırılır.

Antalya Korsan Taksi Telefon

Antalya korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak buraya tıklayın 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

 • Öncelik olarak yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
 • Veya buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden avcılar taksi talebinde bulunun.
 • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
 • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Biz, Antalya Korsan Taksi firması olarak her zaman yolcularımızın memnun olması için hizmet veren bir ulaşım firmasıyız. İstanbullular için ulaşımın ne kadar maliyetli bir ihtiyaç olduğunun bilincinde olarak hareket ediyoruz. Bundan dolayı ulaşım hizmetimizi en uygun fiyatlarla sağlıyoruz. Güven içeisinde ve konforlu ulaşıma gerektiğinden çok fazla para ödemeden ulaşılmasını sağlıyoruz.

Uygun fiyat uygulamamızla mesafeye göre olduğu gibi bölgesel fiyatlandırma uygulamamızda mevcuttur. Antalya Mahallesi’nden başka bir bölgeye gitmek istediğiniz zaman bizimle iletişim kurarak fiyat bilgisi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Bundan dolayı yolcularımız belirlenen fiyatlar üzerinden yolculuk yapar. Gereğinden çok daha fazla para ödemeden ulaşım hizmetimizi tamamlayabilir. Bütün yolculuklarda ödeyeceğiniz fiyat yolculuk öncesinde bizimle iletişime geçtiğiniz an belirlenir. Yolculuk sonunda ise başta belirtilen fiyat dışında herhangi bir ek ücret ödemeden ulaşımınız sağlanır. Uygun fiyatlar kapsamında kaliteli ve yüksek konforlu ulaşım hizmetlerimizden günün istediğiniz saatinde yararlanabilmek için tek yapmanız gereken firmamızla iletişime geçmek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA