Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Beykoz Korsan Taksi, İstanbul’un en hızlı ve güvenilir ulaşım hizmetini sunan Beykoz korsan taksi, yeni model araçlarla adresinize en kısa süre içerisinde gelerek, gitmeniz gereken yere en kısa yollardan ulaşmanızı sağlar. İstanbul’un yoğun trafiği ve yorucu yolları ile uğraşmanıza gerek kalmadan, konforlu bir şekilde Beykoz korsan taksi hizmetini en uygun fiyat modeliyle alabilirsiniz. Hızlı, yüksek konforda ve uygun ücretlendirmeler ile bütün taksi hizmetlerimiz için geçerli olur.

İstanbul ulaşımında havaalanına gidiş ve dönüşler için bavullarınızın yük olmasını ve taşımakta zorlanmak istemiyorsanız, özel korsan taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Ancak ticari taksi ücretleri oldukça fazla fiyatlar sunmasından dolayı korsan taksi hizmeti ile sizi ekonomik bir yolculuğa hazırlayan Beykoz korsan taksi hizmetimizden faydalanmanız, kısa süre içerisinde ulaşacağınız adrese en uygun ücretler kapsamında gitmenizi sağlayacaktır.

Otogardan, adresinize ya da adresinizden otogara yapılması gereken yolculuklar için yeni model ve geniş bagajı bulunan araçları adresinize göndererek, istediğiniz zaman uygun fiyat ile özel taksi hizmetinden yararlanmanızı sağlayacaktır. Beykoz korsan taksi hizmeti, güvenli bir şekilde haftanın her günü ve günün her saatinde hizmet sunarak son zamanların en iyi ve hızlı taksi firması olmayı başarmıştır. Adresinize en kısa süre içerisinde gelerek, otogar gibi yerlere gitmenizi sağlayacak ve aynı zamanda otogardan da evinize aynı şekilde ulaşmanıza yardımcı olacaktır.

İstanbul’un yoğun trafik saatlerini göz önünde bulundurarak, navigasyon kullanımı ile özel dijital yol programlarının kullanımıyla yoğun trafiğin oluşacağı saatlerde farklı ve alternatif yollar kullanarak hem kısa yollardan hem de uygun fiyatlar ile adresinize ulaşmanız için özel hizmet anlayışında bulunur.

Beykoz Korsan Taksi Fiyatları

Korsan takside, klasik taksi hizmetinin aksine ödeyeceğiniz tutarı önceden bilir, sürpriz ücretle ödemezsiniz. Bu durum, yolculukta yaşanan tedirginliğin de önüne geçerek daha rahat yolculuk yapmanızı sağlar.

✅Beykoz – Sultanbeyli Arası 36 KM – 250TL
✅Beykoz – Ataşehir Arası 21 KM – 150TL
✅Beykoz – Esenler Arası 32 KM – 250TL
✅Beykoz – Çatalca Arası 75 KM – 450TL
✅Beykoz – İstanbul Havalimanı Arası 51 KM – 400TL
✅Beykoz – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 47 KM – 350TL
✅Beykoz  – Tekirdağ Merkez Arası 164 KM-1000TL
✅Beykoz – Beylikdüzü Arası 58 KM – 350TL
✅Beykoz – Esenyurt Arası 52 KM – 350TL
✅Beykoz – Bakırköy Arası 38 KM – 250TL

 

Beykoz Korsan Taksi hizmetimiz

Tamamen güven içerisinde bir yolculuk sunarak, yolcularımızın kısa sürede konforlu bir şekilde gitmeleri gereken adreste olmalarına imkan sunmaktadır. Uygun ve ekonomik fiyat modeliyle İstanbul’un birçok bölgesine gidiş ve dönüş yapmanız sağlanır. Ülkemizin en hızlı taksi firması olarak, uygun fiyat uygulamaları ile korsan taksi olmanın verdiği özel ödeme yöntemleri de firmamız tarafından uygulanmaktadır. Yolcularımızın güvenli bir şekilde kullanabileceği uygun fiyat uygulamaları sunarak, ticari taksi hizmetlerine göre çok daha uygun fiyatlar talep edilir.

Özel taksi firmamız kapsamında güvenilir şoförler ile yolculuk yapmanız sağlanır. Aynı zamanda yolcuların firmamıza karşı yapılan geri bildirimleri de dikkate alıyor ve dilediğiniz zaman bizimle iletişim kurmanız olanak sağlanır. En üst düzeyde müşteri memnuniyeti ve güvenliğini sağlamak için her zaman yanınızda olan Beykoz korsan taksi hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Beykoz Korsan Taksi Telefon Numaraları

Beykoz korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Veyahut Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde Korsan Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

  • Öncelikle yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
  • Yada buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden beylikdüzü taksi talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Firmamız kapsamında yeni model araçlar kullanarak, müşterilerin temiz ve konfor içerisinde adreslerine ulaşmalarını sağlayacaktır. Özel ve geniş araç seçenekleri sunarak, geniş bagaj ve koltuk seçenekleri ile kalabalık yolcu gruplarının da hizmet almasını sağlar.

Beykoz korsan taksi hizmetlerimiz çerçevesine her bütçeye uygun fiyat tarifesi uygulanmaktadır. Aynı zamanda müşterilerin gitmek istedikleri noktaya kısa ve en uygun yollarla ulaşmaları, İstanbul’un yoğun trafiğine maruz kalmadan özel yol güzergahları üzerinden gidebilmelerine olanak sağlar.

beykoz korsan taksi

İstanbul’un her bölgesinde yolculuğunuzu hem kısa yollar üzerinden hem de uygun fiyatlarıyla sunulan Beykoz korsan taksi hizmeti, özel taksileri ve ekonomik fiyat uygulamaları ile daima sunmaya devam eder. Her yıl artan taksi ücretlerini bir kenara bırakarak uygun fiyat seçenekleri ile İstanbul’un bir ucundan diğer ucuna dilediğiniz yere hızlı bir şekilde ulaşımınız sağlanır.

Yeni model araçlarımızla, kısa zaman içerisinde istediğiniz adrese ulaşabilir, en kısa sürede bulunduğunuz yere gelecek taksi hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Tamamen güvenilir ve müşteri memnuniyetinin en iyi seviyede olması odaklı hizmet anlayışımızdan yararlanmak için firmamızın telefon numarasından iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

İstanbul’un her iki yakası üzerinde hizmet veren özel korsan taksi firmamız, uygun fiyat modelleri ile her bütçeye uygun bir şekilde yolculuk imkanı sağlamaktadır. Güvenli ve çağın ihtiyaçlarına yönelik olarak modern yöntemlerle araç içi konfor daima sağlanır ve araçların düzenli bir şekilde bakımı yapılmasıyla birlikte temizlikleri de sağlanır ve müşteriye gereken temizlik adımları tamamlanarak gönderilir. Beykoz korsan taksi hizmeti, yeni model ve geniş araçlar ile herkesin kısa zaman içerisinde adresine ulaşmasını ve uygun fiyat politikası ile taksi hizmetimizden yararlanılması sağlanır. Profesyonel taksi hizmetlerimiz ile kurumsal bir hizmet sunarak, müşterilerimizin istek ve şikayetlerini de dikkate almaktadır.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA