Siz nereye, Biz oraya gidiyoruz.

Beşiktaş Korsan Taksi, İstanbul çok yoğun nüfuslu ve büyük bir şehir olmasından dolayı ulaşım oldukça zordur. Bu yüzden her gün birçok kişi taksi ile ulaşımı tercih eder. Beşiktaş korsan taksi ile ulaştırma alanında kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Bu hizmetimizi yolcularımıza sağlarken güler yüzlü ve deneyimli şoförlerimizle birlikte çalışıyoruz. Yolcularımızın hiçbir sorun yaşamadan gitmesi gereken yere en hızlı şekilde ulaşmasını sağlıyoruz.

Yolcularımızın memnuniyeti için en kaliteli ve yeni model araçları kullanıyoruz. Böylelikle yolcularımız araç içindeyken herhangi bir sorun yaşamaz. Firmamızın filosunda yer alan araçların bakımları düzenli bir şekilde yaptırılır. Herhangi bir sorunu olan aracımızın sorunlu parçaları kaliteli parçalar ile yenilerek tamir edilir. Yolcularımızın güvenliği her zaman ilk önceliğimizdir. Bundan dolayı yolcularımızın rahat ve güvenli bir yolculuk yapması için her konuda daima eksiksiz hizmet veririz.

✅Beşiktaş – Acıbadem Arası 11 KM – 140TL
✅Beşiktaş – Ataşehir Arası 19 KM – 150TL
✅Beşiktaş – Esenler Arası 18 KM – 110TL
✅Beşiktaş – Çatalca Arası 60 KM – 350TL
✅Beşiktaş – İstanbul Havalimanı Arası 40 KM – 250TL
✅Beşiktaş – Sabiha Gökçen Havalimanı Arası 40 KM – 300TL
✅Beşiktaş – Tekirdağ Merkez Arası 155 KM-800TL
✅Beşiktaş – Beylikdüzü Arası 40 KM – 200TL
✅Beşiktaş – Esenyurt Arası 38 KM – 200TL
✅Beşiktaş – Yenibosna Arası 22 KM – 130TL

Beşiktaş Korsan Taksi Hizmeti

Beşiktaş korsan taksi kapsamında kaliteli ulaşım hizmetimizi her alanda siz değerli yolcularımıza sunuyoruz. Havaalanı ya da otogar ulaşımı için sabit fiyat garantisi veriyoruz. Yolcularımız, havaalanı ve otogara ulaşmak istediğinde bizimle istedikleri her an iletişime geçebilir. Böylelikle gideceğiniz mesafeye göre fiyat hakkında tüm bilgileri alabilirler. Telefonda sizlere belirtilen fiyat ile yolcularımızın ulaşımını sağlarız. Artı olarak herhangi bir ücret ödenmesine gerek kalmaz.

Beşiktaş Korsan Taksi Ücretleri

Güzel taksi, özel fiyat tarifesiyle standart taksi fiyatlarından daha uygun seçenekler sunar.Bu sayede ulşımlarınız ucuz olur. lüks araçlarımız ve cazip fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimize değer veriyoruz.

 

Beşiktaş Lüks Korsan Taksi

 

Korsan taksi hizmetlerimiz için yolcularımız istedikleri zaman bize ulaşabilir. Özel araç hizmetlerimiz, 7/24 olmak üzere kesintisiz bir şekilde devam eder. Telefonlarımız ve Whatsapp iletişim hattımız her zaman açıktır. Böylelikle yolcularımız her an bize bu iletişim yolları üzerinden ulaşabilir. Araçlarımız, bulunduğunuz adrese yönlendirilerek sizi alır. Ardından en hızlı şekilde gitmek istediğiniz olan bölgeye ulaştırır. Beşiktaş korsan taksi hizmetlerimizin avantajlarından İstanbul’un her bölgesinde günün her saatinde yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş korsan taksi ile yolcularımız kaliteli ulaşım hizmetlerinin ayrıcalığını yaşarlar. Yolculukları kaliteli, konforlu ve güvenli bir şekilde geçer. Çünkü biz firma olarak, filomuzda yer alan araçlarımızın güvenli olması için bütün bakımlarını aksatmadan düzenli aralıklarla yaptırırız. Mevsim şartlarının durumuna göre klimaları açarak yolcumuzun daha konforlu bir yolculuk etmesini sağlarız. Ayrıca yolcularımız, temiz bir taksi hizmetinden yararlanır. Çünkü biz araçlarımızın içini her yolcu ardından olmak üzere ve dışını düzenli olarak gerekli temizliklerini yaparak hijyenik bir ortam yaratırız.

Özel taksi hizmetleriniz için çalıştığımız deneyimli şoför arkadaşlarımız, bu alanda eğitimli ve güvenli kişilerdir. Yolcularımıza her zaman kibar ve saygılı bir şekilde davranır. Her zaman yolcumuzun istek ve arzularına göre hareket eder. Araç içerisinde herhangi bir rahatsızlık verici durumun yaşanmasını önler. Bu sayede kaliteyi ve güveni sağlarlar. Profesyonel şoförlerimiz özel taksicilik konusunda deneyimli olduklarından dolayı en yoğun trafikte bile hızlı bir ulaşım hizmeti sunar. İstanbul trafiğinde uzun zamandır bu alanda çalışan arkadaşlarımız, gerektiğinde en uygun güzergah üzerinden gitmeniz gereken yere en kısa zaman içerisinde sizleri ulaştırır.

Beşiktaş Korsan Taksi

Beşiktaş Korsan Taksi Telefon Numaraları

Beşiktaş korsan taksiye ulaşmak için öncelik olarak 05428391919 telefon numarasını üzerinden bizleri arayın. Veyahut Aynı telefon numarasına buraya tıklayarak  Whatsapp üzerinden bizlere yazın. Aradığınızda veya bizlere mesaj gönderdiğinizde Korsan Taksi müşteri temsilcilerimiz sizlere en yakın konum üzerinde olan aracımız sizlerin bulunmuş olduğu konuma hızlı ve güvenli bir şekilde yönlendirilecektir.

  • Öncelikle yapmanız gereken “05428391919” telefon numaramızı arayın.
  • Yada buraya tıklayarak Whatsapp üzeriden beylikdüzü taksi talebinde bulunun.
  • Müşteri temsilcilerimize bulunmuş olduğunuz konumu whatsapp üzerinden gönderin.
  • Ortalama tahmini süre 15 dakika içerisinde aracımız bulunmuş olduğunuz konuma hızlı ve güvenli bir şekilde ulaşacaktır.

Siz de kaliteli ulaşımın keyfini yaşamak için şehir içi ya da şehirlerarası yolculuklarınızda bizimle iletişime geçebilirsiniz. 7/24 bize ulaşarak uygun fiyat uygulamamızla gitmek istediğiniz yere en kısa sürede konforlu bir şekilde ulaşabilirsiniz. Beşiktaş korsan taksi olarak seyahatinizin kaliteli bir şekilde tamamlanması için her şeyi en ince ayrıntısına kadar sizlerin rahatını düşünüyoruz. Böylelikle yolcularımız çok daha rahat hissetmelerine olanak tanıyor ve güvenli bir ortamda ulaşımlarını sağlıyoruz.

Beşiktaş Korsan Taksi Güvenli ve Hızlı

Özel araç hizmetlerimizden faydalanmak isteyen yolcularımız sitemizde yer alan telefon numarasını bizi arayabilirler. Telefonda isimlerini ve nerede bulunduklarını dair konum bilgilerinizi iletmeniz yeterli olacaktır. Böylelikle adresinize en yakında bulunan aracımız, sizi alacağı yere gönderilir. Gelebileceği en kısa sürede aracımız adresinize gelerek zaman kaybedilmesinin önüne geçer. Yolcumuzu alarak gitmek istediği noktaya en kısa yollar üzerinden en kısa zaman içerisinde ulaştırılır. Firmamız ile gerçekleştirdiğiniz yolculuklar, her zaman kaliteli ve hızlı bir şekilde gerçekleşir.

Özel taksi ücretlendirmemizi, düşük fiyat modeli ile yolcularımıza sunarız. Gidilecek mesafeye göre fiyat bilgisi almak isteyen yolcularımız, telefon numaramızdan bizlerle iletişime geçerek rahatlıkla öğrenebilir. Hiçbir durumda başlangıçta belirlenen fiyatlar dışında herhangi bir ek ücret ödemezsiniz. Beşiktaş korsan taksi olarak paranın değil yolcularımızın kaliteli ve güvenli bir ulaşım hizmeti almasının yanındayız. Her zaman bu amaç ile hareket ederek yolcularımızın memnun kalması için hizmetlerimizi en iyi şekilde sunarız. Bundan dolayı fiyatlarımızı, olması gerektiği gibi ve her bütçeye uygun olabilecek halde belirleriz. Siz de bu kaliteli ulaşımdan uygun fiyat modeliyle faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

7/24 Online bizi arayın.

Güzel Taksi Her zaman sizin yanınız da..

Adres

İletişim

Çalışma Saatleri

Abone Ol!

© 2022 Webkit ®  www.guzeltaksi.com

Merhaba size nasıl yardımcı olabiliriz?
HEMEN ARA