05428391919

info@guzeltaksi.com

Çalışma Saatleri 7/24 - Pazar : 7/24


Güzel Korsan Taksi | 05428391919 - Beylikdüzü Korsan Taksi

Beylikdüzü Korsan Taksi

Beylikdüzü korsan taksi, 7 gün 24 saat boyunca tüm yolculara kesintisiz bir ulaşım fırsatı sunmaktadır. Zengin araç filosuna sahip olan Beylikdüzü korsan taksi; en ucuz korsan taksi fiyatlarını rakipsiz fiyatlarla sunuyor. Sadece ucuz bir taksi değil, güvenlik ve konfor vaat ederek de tüm beklentilerinizi karşılayabilmeyi başarıyor. Araçlardaki tüm bakım işlemlerini eksiksiz ve zamanında gerçekleştirmeye gayret ederek seyahat güvenliğini en ideal seviyede tutuyor. Araçların en kısa sürede kapınıza ulaşmasını ve en kısa sürede hedefinize ulaşmasını sağlamak için yolculuk güvenliğiniz en büyük önceliktir. Yolcu güvenliği ve daha pek çok detay Beylikdüzü korsan taksi seçeneği ile sizler için önemseniyor. Ayrıca kısa mesafede yolcu almama, yanlış ve uzun yollardan gidilmek istenen yere götürülme ve daha pek çok problem de tamamen ortadan kalkıyor.

Korsan Taksi Nedir?

Korsan taksiler, ticari taksilerden çok daha ucuza sabit bir ücret karşılığında yolcuları gideceği yere taşıyan taksilerdir. Korsan taksilerin birçok avantajı vardır. En önemlisi, seyahatinize başlamadan önce gideceğiniz yerin maliyetini öğrenebilmenize imkân tanır. Ayrıca korsan taksi durağı sonrasında çeşitli kullanımlar ve ulaşım kampanyaları olabilir. Korsan taksiler genellikle 24 saat çalışır. Bu nedenle, herhangi bir zamanda bir taksi çağırmak mümkündür.

Çoğu durağın daimi müşterileri de bulunur. Bu, her gün aynı saatte işe, okula veya başka yerlere giden insanlar olabilir. Bu kişiler için düzenli ulaşım taksi duraklarında düzenlenebilir. Bu durumda konum için geç kalmaya gerek yoktur. Bu tür özel istekleriniz için durak ile kısa sürede iletişime geçmeniz ve isteklerinizi iletmeniz yeterlidir.

Güvenli ve Konforlu Yolculuklar

Beylikdüzü korsan taksinin asıl önceliği müşterilerin güvenli ve de son derece konforlu bir şekilde ulaşım gerçekleştirmesidir. Bu nedenle araç muayenelerinden koltuk konforuna kadar her detaya titiz bir şekilde dikkat edilir. Ayrıca sürücülere de aynı özen gösterilir. Korsan taksi şoförleri uzun süreli şoförlerdir ve çok fazla trafik tecrübesine sahiptirler. Faaliyet gösterdikleri bölgelerin sokaklarına da hâkimdirler. Bu nedenle gideceği yere en kısa ve en güvenilir nasıl ulaşılabileceğini de bilirler.

Beylikdüzü korsan taksi numarası, sürücülerinin teknik tecrübesinin yanı sıra güler yüzlülüğüne ve nezaketine de önem veriyor. Oldukça kibar ve saygılı şoför kadrosu ile hizmet verdikleri için sıklıkla tercih edilmektedirler. 

Ayrıca Beylikdüzü korsan taksi, ileri tarihler ve yerler için rezervasyon sistemi de oluşturmaktadır. Aracı bulamama veya yetişememe gibi sıkıntıların önüne geçer. Rezervasyonunuzun tarih, gün ve saatini istasyon yöneticisine bildirerek o gün için kolayca araç atayabilirsiniz.

Korsan taksiler için aracın bagaj genişliği de oldukça önemlidir. Araçlar, otogarlara, havaalanlarına, tren istasyonlarına ve kısa yolculuklara gitmek isteyen yolcuları taşımak içindir. Bu gibi durumlarda geniş bir bagaj bölmesi yolcuya büyük fayda sağlıyor.

Korsan Taksi son model ve bakımlı araçlarla hizmet vermektedir. Tüm duraklardaki tüm araçlar bakımlı, temiz ve moderndir.  Yolculuk sırasında sıkıntıların yaşanmaması için bakımlı araçlarla konforlu bir yolculuk vaat edilmektedir. Klimalı bir araba sizi sıcak tutacak ve modern bir ısıtma sistemi soğuk havalarda sizi sıcak tutacaktır. Yılın herhangi bir zamanında güvenle seyahat etmenizi sağlar. Güvenilir korsan taksi gideceğiniz yere en ideal şekilde ulaşabilmenize yardımcı olur.

Kısa Süreler İçerisinde Ulaşım

İstanbul'un neresinde olursanız olun, korsan taksi beylikdüzü seçeneği ve korsan taksi uygulaması ile bulunduğunuz yere direkt olarak bir korsan taksi isteyebilirsiniz. En güvenilir, en hızlı ve en hijyenik şekilde yolculuk geçirmek için belirtilen kanallar üzerinden iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Araç size en yakın duraktan derhal yola çıkacak ve sizi mümkün olan en kısa sürede gideceğiniz yere götürecektir. Korsan taksi garantisi ile güvenilir, hijyenik, konforlu ve başarılı bir korsan taksi hizmeti verilmektedir.

Günlük hayat telaşesi ve sürekli bir yerlere yetişebilme durumu göz önüne alındığında pek çok insan hem güvenilir hem hızlı hem de konforlu ulaşım seçeneklerinden yararlanmak istemektedir. Korsan taksiler buna bir örnek ama ne yazık ki Türk taksi şirketleri her geçen gün giderek daha da kötüleşmektedir. Gerek finansal anlamda gerekse ticari anlamda ise korsan taksiler gerekli olan hizmeti vermektedir.

Üst düzey bir hizmet anlayışı benimsemiş olan korsan taksiler sizlerin can ve mal güvenliğini gözetir, sizleri gideceğiniz yere en kısa süre ulaştırır ve tüm bunlar bütçeniz sarsılmadan gerçekleşir.

Kaliteli Ulaşım Seçenekleri

Korsan taksicilerin kaliteli hizmet anlayışıyla yolcularıyla her zaman iletişim halinde olduklarını ve her zaman nazik, kibar ve güler yüzlü olduklarını göreceksiniz. Yaşadığınız şehrin ve semtin her bölgesine ve detayına hâkim bir durumda olan şoförler sizi gideceğiniz yere hem son derece hızlı bir şekilde hem de güvenli bir şekilde ulaştıracaktır. Hızlı korsan taksi, ayrıca modern, kaliteli ve geniş araç filosu ile tamamı ile konforludur. Araç içi klima, rahat koltuklar ve daha pek çok seçenek mevcuttur.

Korsan taksi hizmeti, ailenizi, sevdiklerinizi ve çocuklarınızı güvenle geride bırakmanızı sağlar. Kaliteli hizmet anlayışı hedefine ulaşabilmek için gelişmeye ve büyümeye hızla devam eder. Güvenli ve konforlu ulaşım ve ucuz taksiler sunan korsan taksiler; korsan taksi tercih edilir mi noktasında kesinlikle sizleri yanıltmaz ve tüm beklentilerinizi karşılar.

Güvenilir ve Hızlı İletişim

Tüm araçların bakımları eksiksiz ve zamanında yapılarak sizlere en üst düzeyde seyahat güvenliği her daim sağlanır. Yolculuğunuzun güvenliğini ön planda tutan araçlar, en kısa sürede (yaklaşık 15 dakika içinde) kapınıza kadar gelir, böylece bir korsan taksi aracı ile gideceğiniz yere en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Bir korsan taksiyi kolayca çağırabilirsiniz. İletişim numaraları üzerinden çağrı bırakmanız yeterlidir. Çağrınızdan sonra nerede olduğunuza bağlı olarak korsan taksi direkt gelecektir.

Korsan taksi hizmetlerinden faydalanmak isteyen herkes iste üzerinde bulunmakta olan iletişim numaralarından iletişime geçme hakkına sahiptir. Nerede olursanız olun, seçtiğiniz aracın mümkün olan en kısa sürede hedefinize ulaşmasını sağlamak için kapsamlı bir hizmet sizlere sunulmaktadır. İletişim numaraları üzerinden 7 gün 24 saat boyunca kesintisiz bir şekilde iletişime geçebilirsiniz. İletişim kısmında ilgili personel mümkün olan en iyi seviyede sizlere yardımcı olacak ve isteklerinize göre bir korsan taksi aracını size yönlendirecektir. Hava koşulları gibi çeşitli faktörlere bağlı olmaksızın kesintisiz hizmet sizlere sunulmakta olduğu için dilediğiniz zaman arama gerçekleştirebilir ve korsan taksi kullanmayı tercih edebilirsiniz.

Korsan Taksi Fiyatları

Taksi taşımacılığı hizmetlerinde alışılmadık yeni bir hizmet konsepti kapsamında İstanbul'un birçok ilçesinde oluşturulan duraklarla, çok çeşitli korsan taksi ayrıcalıklarına çok uygun fiyatlarla ulaşmak çok mümkün.

Taksiye ihtiyacınız varsa her yerden ulaşım sağlanmakta ve taksi hizmeti en kısa sürede hizmete sunulmaktadır. Çok ucuz ve sınırsız taksi hizmeti için ilgili iletişim kanallarından direkt olarak iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Günün her saatinde ulaşılabilen Beylikdüzü korsan taksi hizmeti, uygun fiyatlı, sabit ücretli ve kaliteli hizmet vermenin en kısa ve en konforlu yoludur. Beylikdüzü Korsan taksi fiyatları, güvenilir yolculuk imkânı ve daha pek çok nokta ile ulaşımınız sorunsuz ve ideal bir şekilde geçer.

Acıbadem – Beylikdüzü            (ücreti)                                         48km 280 ₺
Ağva – Beylikdüzü                    (ücreti)                                       140km 750 ₺
Akçaburgaz – Beylikdüzü         (ücreti)                                         12km 70
Aksaray – Beylikdüzü               (ücreti)                                         32km 160 ₺
Alemdağ – Beylikdüzü              (ücreti)                                         65km 350 
Alibeyköy – Beylikdüzü             (ücreti)                                        38km 180
Altınşehir – Beylikdüzü             (ücreti)                                         20km 120 ₺
Altunizade – Beylikdüzü           (ücreti)                                         47km 280 ₺
Anadolu Hisarı – Beylikdüzü    (ücreti)                                         51km 280 ₺
Anadolu Kavağı – Beylikdüzü  (ücreti)                                         68km 350 ₺
Arnavutköy – Beylikdüzü         (ücreti)                                         34km 170 ₺
Arnavutköy Sahil – Beylikdüzü (ücreti)                                        43km 240 ₺
Ataköy – Beylikdüzü                 (ücreti)                                        22km 120 
Ataşehir – Beylikdüzü               (ücreti)                                        52km 300 ₺
Atatürk Hava Limanı – Beylikdüzü  (ücreti)                                  20km 120 ₺
Atışalanı – Beylikdüzü                     (ücreti)                                 30km 150 
Avcılar Gümüşpala – Beylikdüzü     (ücreti)                                 12km 80 ₺
Avcılar Merkez – Beylikdüzü           (ücreti)                                  10km 70
Avcılar Sahil – Beylikdüzü               (ücreti)                                  12km 80 ₺
Ayazağa – Beylikdüzü                     (ücreti)                                  43km 220 ₺
Ayvansaray – Beylikdüzü                (ücreti)                                  37km 170 
Bağcılar – Beylikdüzü                     (ücreti)                                  28km 140
Bağlarbaşı – Beylikdüzü                 (ücreti)                                  65km 330 ₺
Bahçelievler – Beylikdüzü               (ücreti)                                  24km 120 ₺
Bakırköy – Beylikdüzü                    (ücreti)                                  25km 130 
Balat – Beylikdüzü                         (ücreti)                                   32km 160
Balmumcu – Beylikdüzü                (ücreti)                                   41km 200 ₺
Baltalimanı – Beylikdüzü               (ücreti)                                   46km 240 ₺
Başakşehir 1-2-3-4-5 – Beylikdüzü (ücreti)                                  28km 140 
Başakşehir Ispartakule – Beylikdüzü (ücreti)                               15km 90 
Basınköy – Beylikdüzü                   (ücreti)                                   16km 100
Bayrampaşa – Beylikdüzü              (ücreti)                                   31km 160
Bebek – Beylikdüzü                        (ücreti)                                   43km 240 ₺
Beşiktaş – Beylikdüzü                     (ücreti)                                  39km 200 ₺
Beyazıt – Beylikdüzü                      (ücreti)                                  34km 170
Beykoz – Beylikdüzü                      (ücreti)                                   54km 300 ₺
Beylerbeyi – Beylikdüzü                 (ücreti)                                   44km 250 ₺
Beyoğlu – Beylikdüzü                     (ücreti)                                   38km 200 ₺
Boğazköy – Beylikdüzü                  (ücreti)                                   14km 90
Bomonti – Beylikdüzü                     (ücreti)                                   38km 200 ₺
Bostancı – Beylikdüzü                    (ücreti)                                   49km 300
Büyükçekmece – Beylikdüzü          (ücreti)                                    8km 70 ₺
Caddebostan – Beylikdüzü             (ücreti)                                   53km 300 ₺
Çağlayan – Beylikdüzü                   (ücreti)                                   38km 180 ₺
Çamlıca – Beylikdüzü                     (ücreti)                                   50km 280 ₺
Camlıkahve – Beylikdüzü               (ücreti)                                   24km 130 ₺
Çapa – Beylikdüzü                         (ücreti)                                   30km 150
Çatalca – Beylikdüzü                      (ücreti)                                   27km 150
Çekmeköy – Beylikdüzü                 (ücreti)                                   60km 330 ₺
Celaliye – Beylikdüzü                     (ücreti)                                   26km 130
Cennet – Beylikdüzü                      (ücreti)                                   15km 100
Çerkezköy – Beylikdüzü                (ücreti)                                    79km 400 ₺
Çobançeşme – Beylikdüzü            (ücreti)                                    22km 120
Çorlu – Beylikdüzü                        (ücreti)                                    80km 400 ₺
Darıca – Beylikdüzü                      (ücreti)                                    90km 500 ₺
Davutpaşa – Beylikdüzü               (ücreti)                                     31km 150 ₺
Dolapdere – Beylikdüzü                (ücreti)                                     38km 180
Dolmabahçe – Beylikdüzü            (ücreti)                                     39km 200 ₺
Edirne – Beylikdüzü                      (ücreti)                                   205km 1200 ₺
Edirnekapı – Beylikdüzü               (ücreti)                                     31km 150
Eminönü – Beylikdüzü                  (ücreti)                                     37km 180 ₺
Emirgan – Beylikdüzü                   (ücreti)                                     46km 240 ₺
Esenkent – Beylikdüzü                 (ücreti)                                      12km 80 ₺
Esenler – Beylikdüzü                    (ücreti)                                     30km 150
Esenyurt Merkez – Beylikdüzü     (ücreti)                                       7km 70
Etiler – Beylikdüzü                        (ücreti)                                     43km 220 ₺
Eyüp – Beylikdüzü                        (ücreti)                                     32km 170
Fatih – Beylikdüzü                        (ücreti)                                     32km 160 ₺
Feriköy – Beylikdüzü                    (ücreti)                                     37km 200 ₺
Firüzköy – Beylikdüzü                  (ücreti)                                        7km 70 ₺
Firüzköy Göl – Beylikdüzü           (ücreti)                                        8km 80
Florya – Beylikdüzü                     (ücreti)                                       19km 110
Gayrettepe – Beylikdüzü             (ücreti)                                       39km 200 ₺
Gazi Mah. – Beylikdüzü              (ücreti)                                       36km 180 ₺
Gazi Osmanpaşa Merkez – Beylikdüzü (ücreti)                            33km 170 ₺
Gebze – Beylikdüzü                    (ücreti)                                       90km 500 ₺
Göktürk – Beylikdüzü                  (ücreti)                                       50km 250 ₺
Gümüşyaka – Beylikdüzü           (ücreti)                                       57km 300 ₺
Güneşli – Beylikdüzü                  (ücreti)                                       25km 130 ₺
Güngören – Beylikdüzü              (ücreti)                                       25km 140
Gürpınar Merkez – Beylikdüzü  (ücreti)                                          6km 70 ₺
Gürpınar Sahil – Beylikdüzü      (ücreti)                                          7km 80
Güzelce – Beylikdüzü                (ücreti)                                        15km 100 ₺
Habibler – Beylikdüzü               (ücreti)                                         33km 170 ₺
Hadımköy – Beylikdüzü            (ücreti)                                         21km 120
Hadımköy Toki – Beylikdüzü     (ücreti)                                         22km 130 ₺
Halkalı – Beylikdüzü                 (ücreti)                                          24km 120
Harbiye – Beylikdüzü               (ücreti)                                          39km 200 ₺
Haznedar – Beylikdüzü            (ücreti)                                          24km 140 ₺
İkitelli – Beylikdüzü                  (ücreti)                                          24km 130 ₺
Ispartakule – Beylikdüzü         (ücreti)                                          13km 90
İstanbul Hava Limanı – Beylikdüzü   (ücreti)                                 43km 300 ₺
İstinye – Beylikdüzü                 (ücreti)                                          47km 240 ₺
İstoç – Beylikdüzü                   (ücreti)                                           27km 150 ₺
İzmit – Beylikdüzü                   (ücreti)                                         138km 750 ₺
Kabataş – Beylikdüzü             (ücreti)                                           40km 200 ₺
Kadıköy – Beylikdüzü             (ücreti)                                           50km 300 ₺
Kağıthane – Beylikdüzü          (ücreti)                                           39km 180 ₺
Kanarya – Beylikdüzü             (ücreti)                                           17km 100
Kanlıca – Beylikdüzü              (ücreti)                                            51km 280 ₺
Karaköy – Beylikdüzü             (ücreti)                                           37km 190
Kartal – Beylikdüzü                 (ücreti)                                           67km 380 ₺
Kasımpaşa – Beylikdüzü        (ücreti)                                            38km 190
Kavacık – Beylikdüzü             (ücreti)                                            50km 280
Kayabaşı – Beylikdüzü           (ücreti)                                            21km 130 ₺
Kayaşehir – Beylikdüzü          (ücreti)                                            23km 140
Kayışdağı – Beylikdüzü          (ücreti)                                            52km 300 ₺
Kaynarca – Beylikdüzü           (ücreti)                                           70km 400 ₺
Kazlışeçme – Beylikdüzü       (ücreti)                                            28km 140
Kemerburgaz – Beylikdüzü    (ücreti)                                            50km 250
Kilyos – Beylikdüzü                (ücreti)                                            67km 350 ₺
Kıraç – Beylikdüzü                 (ücreti)                                              7km 70 ₺
Kısıklı – Beylikdüzü                (ücreti)                                            48km 280 ₺
Kocamustafapaşa – Beylikdüzü  (ücreti)                                       31km 160
Kocasinan – Beylikdüzü          (ücreti)                                           24km 130
Koşuyolu – Beylikdüzü            (ücreti)                                           48km 280 ₺
Kozyatağı – Beylikdüzü           (ücreti)                                           54km 300 ₺
Küçükbakkalköy – Beylikdüzü  (ücreti)                                          55km 300
Küçükçekmece Marmaray – Beylikdüzü   (ücreti)                         17km 100 ₺
Küçükköy – Beylikdüzü            (ücreti)                                          33km 170 ₺
Küçükyalı – Beylikdüzü            (ücreti)                                          60km 350 ₺
Kumbağ – Beylikdüzü              (ücreti)                                         127km 700 ₺
Kumburgaz – Beylikdüzü         (ücreti)                                           20km 120 ₺
Kumkapı – Beylikdüzü             (ücreti)                                           32km 160
Kurtköy – Beylikdüzü               (ücreti)                                           76km 450 ₺
Kurtuluş – Beylikdüzü              (ücreti)                                           39km 200
Kuruçeşme – Beylikdüzü         (ücreti)                                           42km 220 ₺
Kuzguncuk – Beylikdüzü         (ücreti)                                           45km 250 ₺
Laleli – Beylikdüzü                  (ücreti)                                            31km 160 ₺
Levazım – Beylikdüzü            (ücreti)                                            40km 200 ₺
Levent – Beylikdüzü              (ücreti)                                             40km 200 ₺
Lüleburgaz – Beylikdüzü       (ücreti)                                           125km 700 ₺
Maçka – Beylikdüzü              (ücreti)                                             39km 200 ₺
Mahmutbey – Beylikdüzü      (ücreti)                                             26km 130 ₺
Mahmutpaşa – Beylikdüzü    (ücreti)                                             34km 170 ₺
Maltepe – Beylikdüzü            (ücreti)                                             60km 350
Maslak – Beylikdüzü             (ücreti)                                             42km 220 ₺
Mecidiyeköy – Beylikdüzü    (ücreti)                                              37km 200 ₺
Menekşe – Beylikdüzü         (ücreti)                                              15km 100 ₺
Merter – Beylikdüzü             (ücreti)                                              26km 140 ₺
Mimaroba – Beylikdüzü       (ücreti)                                               14km 90 ₺
Mimarsinan – Beylikdüzü    (ücreti)                                               13km 80
Nişantaşı – Beylikdüzü       (ücreti)                                                39km 200 ₺
Nispetiye – Beylikdüzü       (ücreti)                                                40km 200 ₺
Okmeydanı – Beylikdüzü   (ücreti)                                                 37km 190 ₺
Ortaköy – Beylikdüzü         (ücreti)                                                42km 220 ₺
Otagar – Beylikdüzü          (ücreti)                                                 30km 150
Parseller – Beylikdüzü       (ücreti)                                                    7km 70
Pendik – Beylikdüzü          (ücreti)                                                  70km 400 ₺
Polenezköy – Beylikdüzü  (ücreti)                                                  62km 350
Rami – Beylikdüzü            (ücreti)                                                  32km 160 ₺
Rumelihisarı – Beylikdüzü(ücreti)                                                   44km 250
Sabiha Gökçen Hava Limanı – Beylikdüzü  (ücreti)                       76km 500 ₺
Samatya – Beylikdüzü      (ücreti)                                                   31km 160 ₺
Sarayburnu – Beylikdüzü (ücreti)                                                   37km 180 ₺
Sarıgazi – Beylikdüzü      (ücreti)                                                    61km 350
Sarıyer – Beylikdüzü       (ücreti)                                                    52km 270 ₺
Sefaköy  – Beylikdüzü    (ücreti)                                                     18km 110 ₺
Şehremini – Beylikdüzü  (ücreti)                                                     30km 150
Selimpaşa – Beylikdüzü (ücreti)                                                     30km 150 ₺
Seyrantepe – Beylikdüzü(ücreti)                                                    40km 210
Şile – Beylikdüzü            (ücreti)                                                    110km 600 ₺
Silivri Cezaevi – Beylikdüzü  (ücreti)                                               50km 250 ₺
Silivri Merkez – Beylikdüzü   (ücreti)                                               39km 200 ₺
Sinanoba – Beylikdüzü         (ücreti)                                               14km 90
Şirinevler – Beylikdüzü         (ücreti)                                               22km 120
Sirkeci – Beylikdüzü             (ücreti)                                                37km 180 ₺
Şişhane – Beylikdüzü           (ücreti)                                                35km 180 ₺
Şişli – Beylikdüzü                 (ücreti)                                                38km 200 ₺
Suadiye – Beylikdüzü          (ücreti)                                                 55km 300 ₺
Sultanahmet – Beylikdüzü   (ücreti)                                                 38km 180 ₺
Sultançifliği – Beylikdüzü     (ücreti)                                                 30km 160 ₺
Taksim – Beylikdüzü            (ücreti)                                                 36km 200 ₺
Tarabya – Beylikdüzü          (ücreti)                                                 48km 250 ₺
Tekirdağ Merkez – Beylikdüzü   (ücreti)                                         107km 550 ₺
Tekirdağ Barbaros – Beylikdüzü(ücreti)                                         116km 600 ₺
Tekstilkent – Beylikdüzü            (ücreti)                                           28km 150
Tepecik – Beylikdüzü                (ücreti)                                           14km 90
Tepekent – Beylikdüzü             (ücreti)                                            19km 100 ₺
Tepeüstü – Beylikdüzü             (ücreti)                                            15km 100
Tophane – Beylikdüzü             (ücreti)                                             35km 180
Topkapı – Beylikdüzü              (ücreti)                                              29km 150
Torium – Beylikdüzü               (ücreti)                                                   7km 70
Tuzla – Beylikdüzü                 (ücreti)                                                 82km 450 ₺
Ulus – Beylikdüzü                  (ücreti)                                                 42km 220 ₺
Ümraniye – Beylikdüzü          (ücreti)                                                 50km 280 ₺
Unkapanı – Beylikdüzü          (ücreti)                                                 34km 170 ₺
Üsküdar – Beylikdüzü            (ücreti)                                                 46km 250 ₺
Veliefendi – Beylikdüzü          (ücreti)                                                 25km 140 ₺
Yakuplu – Beylikdüzü            (ücreti)                                                     5km 70 ₺
Yenibosna – Beylikdüzü        (ücreti)                                                   22km 120 ₺
Yenikapı – Beylikdüzü           (ücreti)                                                   33km 170 ₺
Yeniköy – Beylikdüzü            (ücreti)                                                   47km 250 ₺
Yeşilköy – Beylikdüzü           (ücreti)                                                   22km 130
Yeşilyurt – Beylikdüzü          (ücreti)                                                    20km 120 ₺
Zekeriyaköy – Beylikdüzü    (ücreti)                                                    59km 300 ₺
Zeytinburnu – Beylikdüzü    (ücreti)                                                    24km 140

Beylikdüzü ilçesi, 10 mahalleden oluşmaktadır.

  • Adnan Kahveci
  • Barış
  • Büyükşehir
  • Cumhuriyet
  • Dereağzı
  • Gürpınar
  • Kavaklı
  • Marmara
  • Sahil
  • Yakuplu


Hotline
TAKSİ ÇAĞIR
bahçeşehir korsan taksi mezar modelleri